Basitleştirilmiş Ücretsiz Yapay Zeka Hikaye Oluşturucu ile yaratıcı hikayeler yazın

Ücretsiz Yapay Zeka Hikayeleri Oluşturun

Saniyeler İçinde Hikaye Yazma

Ücretsiz Denemede 10.000 Ücretsiz Kelime

Ücretsiz Hikaye Şablonları

Please wait...
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Try the AI Letter Writer for Free

No credit card required

AI Story Jenerator ile yeniden yazın ve hikayeler yazın

Cümleleri Genişletin, Yeniden Yazın ve Hikayeler Yazın

Bir sonraki hikayenizi yazmak ister misiniz? Basitleştirilmiş, ihtiyacınız var! Hikayelerinizde farklı değişiklikler yaratmak, cümleleri genişletmek veya yeniden yazmak, hikayenizin girişini yapmak, karakterleri tanımlamak ve size benzeyen duygu ve düşünceleri aktarmak için Uzun Form Yazarımız ve Kısa Form Asistanımızın şablonlarını kullanın. Basitleştirilmiş Yapay Zeka Hikaye Oluşturucu yanınızdayken kelime ustası olmanıza gerek yok. Yazma akışınızın taslaktan bitirme aşamasına saniyeler içinde geçmesini sağlayın.

AI Hikaye Oluşturucu Nasıl Kullanılır

1

Kontrol Panelinizden 'AI Writer'ı tıklayın ve 'Başlayın'ı seçin.

2

'Tam Blog Yazarı'na tıklayın veya bireysel blog yazma şablonlarını kullanmak için 'Yazma Şablonu Kullan'ı seçin.

3

'Tam Blog Yazarı'nda, bir blogun tamamını oluşturmak için istemleri doldurun ve soruları yanıtlayın.

4

'Bir Yazma Şablonu Kullan'ı seçerseniz bireysel şablonlarınızı seçin ve ücretsiz hikaye oluşturun!

Şimdi Hikaye Yazmaya Başlayın
Kısa form ve uzun form AI yazarı ile bir hikaye oluşturun

Üretin, İşbirliği Yapın ve Paylaşın

Basitleştirilmiş, modern pazarlamacıların ve yazarların kusursuz bir iş akışı oluşturmasına yönelik hepsi bir arada uygulamadır! Kısa Form ve Uzun Form Yapay Zeka Yazarı ile bir hikaye oluşturun. Ekip üyeleri ve müşteriler için klasörler ve projeler düzenleyin, iş arkadaşlarınızı gerçek zamanlı olarak yorumlayın ve etiketleyin ve hikayenizi sosyal medyada paylaşın

Basitleştirilmiş ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

faqs icon

Simplified'ın Blog Oluşturucusunu diğerlerinden farklı kılan nedir?

Piyasadaki birçok AI yazarı blog yazabilse de, Simplified'ın AI Writer'ı, blogunuzun ayrı bölümlerini oluşturmak için ücretsiz kısa biçimli blog şablonlarını kullanabilmeniz veya ücretli bir katmana kaydolup blogunuzun tamamını oluşturabilmeniz açısından benzersizdir. Uzun Form Yazarı ile bir oturuşta. Yapay Zeka Yazarımız aynı zamanda Grammarly, resimler ve videolar gibi milyonlarca ücretsiz görsel öğe, bir intihal denetleyicisi ve tüm yaratıcı içeriğinizi planlayıp sosyal medyada yayınlayan bir İçerik Takvimi içeren en uygun fiyatlı çevrimiçi seçenektir. İlk kelimeden itibaren pazarlamanızın her unsurunu kolaylaştırmak için Basitleştirilmiş'i yarattık!
faqs icon

Yapay zeka içerik yazarı kimler içindir?

Simplified'ın yapay zeka içerik yazarı yaratıcılara, pazarlamacılara, küçük işletmelere, ajanslara, pazarlama ekiplerine ve yazılarını otomatikleştirmek ve pazarlamalarını ölçeklendirmek isteyen herkese yöneliktir. Yapay zeka içerik yazarı, kalabalığın arasından sıyrılan yüksek kaliteli içerik üretmeye devam ederken içeriği daha kısa sürede üretmenize ve düzenlemenize yardımcı olur. Bu, özellikle zamanınız kısıtlı olduğunda veya tam zamanlı bir metin yazarını işe alacak kaynaklara sahip olmadığınız durumlarda yararlı olabilir.
faqs icon

Simplified'ın yapay zekası sizin için ne yazabilir?

Yapay zeka yazıcımızla, saniyeler içinde hem uzun hem de kısa biçimli içerik oluşturmak için 50'den fazla şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Uzun biçimli yazar, yalnızca birkaç fikir girerek blogların tamamını yazmanıza yardımcı olabilir. Kısa biçimli yazıcımız, marka ve ürün metinlerinden, sosyal medya altyazılarına, YouTube başlıklarından, Google reklamlarına, SEO metinlerine ve çok daha fazlasına kadar hemen hemen her şey için metin oluşturmanıza olanak tanır. Simplified'ın AI yazıcısı ile içeriğinizin benzersiz ve orijinal olduğundan emin olmak için intihal kontrolü de yapabilirsiniz.
faqs icon

Müşteri desteğini ne kadar hızlı alabilirim?

Bizimle uygulama içinde sohbet edin veya bize bir e-posta gönderin; 24 saat içinde size geri döneceğiz. Sizden haber almayı çok isteriz!
faqs icon

Geri ödeme politikanız nedir?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri Sonsuza Kadar Ücretsiz bir plan sunuyoruz. Geri ödeme sunmuyoruz. Planınızdan memnun değilseniz veya planı değiştirmeniz gerekiyorsa planınızın düzeyini düşürebilir veya gelecekte ücretlendirilmemek için aboneliğinizi duraklatabilirsiniz . Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için .

Yapay Zeka Tarafından Oluşturulan Blog Yazılarının Geleceği Basitleştirildi

En İyi Yapay Zeka Yazarıyla Orijinal, İlgili Metin Yazımı Yazın

Şimdi Ücretsiz Başlayın

2 milyondan fazla kullanıcımız Basitleştirilmiş hakkında neler söylüyor?

ayush-pandey

Martin Ingram

Bunu kullanmanın ne kadar kolay olduğuna şaşırdım

Yapay zekanın kendimden çok fazla girdi olmadan okunabilir bir blog yazısı oluşturup oluşturamayacağını görmek için meraktan yazmayı denemek istiyordum. Akıcı ve iyi okunan 1000 kelimelik bir yazı oluşturmayı başardım ve AI kopyasında yalnızca birkaç ayarlama yapmam gerekti.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

İçerik yazma ve üretme konusundaki nihai çözümüm. Şimdiye kadarki en iyi AI yazarı

Yapay Zeka yazma aracının Basitleştirilmiş'in en iyi özelliği olduğunu söyleyebilirim. Blogum için belirli konular etrafında içerik oluşturmam gerektiğinde ideal aracımdır.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Mükemmel hepsi bir arada medya oluşturma yardımcısı

AI yazma özelliğini seviyorum. Canva ve InVideo gibi başka medya oluşturma yardımcılarım olmasına rağmen bu yazılımı satın almamın nedeni budur. Bu özelliği araştırıyorum ve denemeler yapıyorum; bu, fikir geliştirmeye ve bloglar ve podcast içeriği için yazmayı hızlandırmaya yardımcı olacak harika bir araçtır.

ayush-pandey

Dickens Honest

Basitleştirilmiş'in Yapay Zeka Yazma Asistanı dışında birçok araca sahip olduğunu öğrendiğimde şok oldum.

Şu ana kadar uzun form içerik oluşturucuyu kullandım ve çok memnunum. Bunu bir konu hakkında kişisel bakış açısı gerektiren bir şey yazmak için kullandım ve yapay zeka çok iyi performans gösterdi. Ürün açıklaması ve reklamlar gibi diğer özellikleri henüz göremiyorum.

ayush-pandey

Charles Storm

Yapay zeka yazma çözümleri + tasarım = benzersiz ve kazanan bir kombinasyon

Basitleştirilmiş'in en sevdiğim yanı yapay zeka odaklı pazarlama çözümlerinin tek bir yerde birleşimidir. Örneğin pek çok rakip yapay zeka yazımı sunuyor ancak bu, hem kopyalamayı hem de tasarımı bir arada sunan gördüğüm ilk ve tek çözüm.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Şu ana kadar kullandığım en iyi Hepsi Bir Arada pazarlama aracı!

Son birkaç yıldır işimi ve müşterimin işlerini yönetmek için farklı araçlar kullanıyorum. Yapay zeka yazımı için farklı bir araç, grafik tasarımlar için farklı bir araç ve sosyal medya yönetimi için farklı bir araç. Basitleştirilmiş'in her şeyi tek bir araçta ve ücretsiz olarak basitleştirmesi, bunu çok daha havalı hale getiriyor!