Mesajlar ve hikayeler için Tiktok Zamanlayıcı ile işinizi büyüt

En fazla 10.000 gönderiye kadar planlayın

Masaüstü ve mobil uygulama

Tiktok beslemenizi küratörlüğüne

Ücretsiz ipuçları ve püf noktaları

Simplified Sosyal Takvim

Tiktok programımızla tiktok performansınızı güçlendirin

Oyun değiştiren Tiktok zamanlayıcısımızla Tiktok başarısına kodu kırın. Mutlak mükemmel bir anda büyüleyici içeriği sorunsuz bir şekilde planlayın, planlayın ve yayınlayın. Gelişmiş analitiklerle paha biçilmez bilgiler açın ve performans performansını takip edin. Tiktok içerik oluşturucuları için özel platformumuz ile yarışmanın bir adım önünde kalın. Tiktok zaferinizi şimdi ateşleyin!

Zamanlanmış Tiktok Videosu Nasıl Oluşturulur

1
Takvim planlayıcısında, sağ üst köşedeki simgeyi veya yeni yayını tıklayın.
2
Tiktok'u seçin.
3
Projenizi medya kütüphanenizden veya tasarımı takvimden ekleyin.
4
Çizelgede Chevron Arrow'u tıklayın ve yayınınızın görünmesini istediğiniz tarih ve saati seçin (veya) sadece kuyruğunuza ekleyin!
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Sosyal takvimi kullanmaya başlayın
Sosyal Medya Post Publisher

AI metin yazarı ile dikkat çeken içerik yazın

AI Metin yazarımızın sadece saniyeler içinde ürettiği sosyal medya alıntıları, bulanıklık ve hashtag'lerle pazarlama daha kolay oldu. Tıklamaları ve takipçi sayımlarını artıran paylaşılabilir yazılı içerikle öne çıkın. AI, daha büyük, daha geniş kitlelere ulaşmanıza yardımcı olan popüler hashtag'ler oluşturmasına izin verin. Viral gidin ve sizi daha kısa sürede doğru kitleyi bulan altyazılar ve hashtag'lerle kırın.

Simplified ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

Otomatik yayınlama nedir?

Otomatik olarak yayınlamak, bir sosyal medya yayınını planlamak anlamına gelir, böylece [şablon] 'da gelecekteki bir tarih ve saatte yaşar. Örneğin, belki de haftalar dışında bir tatil yazısı veya kilometre taşı hikayesi planlamak istersiniz - Simplified ile, yayınınızın canlı olduğu kesin tarih ve saati ayarlayabilirsiniz (yani 31 Aralık 14: 00'da). Kurun ve olmasına izin ver - sizi örtbas ettirdik!

Simplified ücretsiz bir versiyon var mı?

Evet! Sonsuza dek kalacak sonsuza dek ücretsiz bir planımız var ... sonsuza kadar. Bir ajans, serbest çalışan veya temel özelliklerimizi kullanmak isteyen bir takımsanız, bu sizin için plandır. Sınırsız tasarım projesi, 1000'den fazla yazı tipi, milyonlarca fotoğraf ve simge, binlerce şablon, anında yayıncılık ve 1GB depolama alın.

Fiyatlandırmanız nasıl çalışır?

Fiyatlandırma bireyler için 0 $ ve takımlar için 30 $ 'dan başlıyor. Fiyatlandırmamız iki şeye dayanmaktadır: planınızdaki ekip üyesi sayısı ve faturalandırma döneminiz. Fiyatlandırma karşılaştırması için aradığınıza bağlı olarak dört planımız var.

Müşteri desteğini ne kadar hızlı alabilirim?

Bizimle uygulama içi sohbet edin veya bize bir e-posta gönderin, 24 saat içinde size geri dönelim. Sizden haber almak isteriz!

Geri ödeme politikanız nedir?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri bir Free Forever planı sunuyoruz. Geri ödeme yapmıyoruz.Planınızdan memnun kalmazsanız veya değiştirmeniz gerekiyorsa, gelecekteki ücretlerden kaçınmak için planınızı eski sürüme geçirebilir veya aboneliğinizi duraklatabilirsiniz .Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı.

Otomatik Tiktok gönderileriyle sosyal medyayı basitleştirin

Kuruculara, serbest çalışanlara ve markalarını zaten Simplified olarak inşa eden ekiplere katılın.

Kaydolun ve bugün başlayın

1 Milyondan Fazla Kullanıcımız Simplified Hakkında Ne Diyor?

ayush-pandey

Aman Patel

En iyi ortak tasarım platformlarından biri

Sanırım, Simplified'i sevmemin pek çok nedeni var. Burada bunlardan bazılarına değineceğim:

*Profesyonel şablonlar ve zengin kütüphaneler

*Ayrıca, kopyalar ve uzun biçimli içerik için bir AI yazıcı ile birlikte gelir

*Sosyal Medya Zamanlayıcı ile birlikte gelir

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik Tasarımcı ve Huni Tasarımcısı

Simplified kullanmayı seviyorum! Her gün kullanıyorum, tasarım, kopyalama ve pazarlama için benim uygulamam! Süper harika Uygulama

ayush-pandey

Amanda Weston

AI İçerik Oluşturucu

Bayıldım! Tek bir uygulamada yazma ve tasarlamanın basitliği 🎉 Sosyal medya pazarlamasını çocuk oyuncağı haline getiriyor ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Eşsiz, son derece etkili, hepsi bir arada uygulamada!

Kullandığınız her öğe için çok sayıda özellik ve açıklayıcı video olması en çok hoşuma giden şey. Tonlarca farklı yolunuz var ve isim kendisi için konuşuyor. SIMPLIFIED, çünkü basittir ve ihtiyacınız olabilecek her şeye 1 yazılımda sahiptir.

ayush-pandey

Damon Chen

referans.to'nun kurucusu

Canva aboneliğimi gelecek yıl yenilemeyeceğim. Simplified, benim vazgeçilmez tasarım uygulamam olacak! ✌️

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified sevimli bir uygulama

Ve oturum açtığım andan itibaren bunu onaylayabilirim. Simplified, çeşitli kullanışlı şablonlara bağlantılar dahil olmak üzere zengin içeriğe sahip hoş bir Gösterge Tablosu sunar ve harika içerik oluşturmak için ihtiyacım olan temel şeyleri ayarlar. Uygulamanın derinliklerine indiğimde, inanılmaz deneyimler.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Pazarlama Direktörü @ RAEK

Sihirli yeniden boyutlandırma oldukça şaşırtıcı görünüyor. Diğer tasarım platformlarında yeniden boyutlandırma sezgisel değildir ve oldukça fazla yeniden çalışma gerektirir. Aferin ve lansman için tebrikler!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Şimdiye kadarki en iyisi!

Banner yapmaktan içerik oluşturmaya, ilgili ve doğru hashtag'ler oluşturmaya kadar tüm özelliklerini seviyorum.

ayush-pandey

winner shoniran

Simplified Küçük İşletmemi Nasıl Kurtardı?

AI yazar, marka renkleri ekleyebileceğiniz marka varlıkları. Şablonlara bayılıyorum, çok etkileşimli ve özelleştirilebilirler, bayıldım!

ayush-pandey

javier21

Harika kullanıcı arayüzü ve tasarımı kolaylaştırın. Zaman kazandıran.

10 yılı aşkın bir süredir photoshop kullanıcısıyım, bu aracı ilk kez deniyorum, beni anında bağladı, kullanımı gerçekten kolay ve farklı boyutlarda görüntüler oluşturma yeteneği, gerçekten çok büyük bir artı nokta. Araç kullanıcı arayüzü gerçekten etkileşimlidir, hemen alabilirsiniz.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Adı gibi, Yazılımın kullanımı da çok BASİT

Harika içerik oluşturmak için birçok değerli şablona bağlantılar dahil olmak üzere iyi içerik panellerinin basit yönleri. Programa girdiğimde harika bir deneyimdi.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified Harika!

Kısaca özetlemek gerekirse, tasarım, sosyal medya reklamcılığı, blog yazma ve çok daha fazlası ile ilgileniyorsanız bu program tam size göre. Dürüst olmak gerekirse, burada listelenemeyecek kadar çok şey sunduğuna şaşırdım. Bu harika.

ayush-pandey

SomoSurfing

Şimdiye kadarki en iyi Yatırım!

Sosyal paylaşım görüntüleri, okuyucu etkileşimi oluşturmanın önemli bir parçasıdır. Kalite ne kadar iyi olursa, ziyaretçiniz orada o kadar uzun süre harcarsa, satın alma da dahil olmak üzere her türlü "harekete geçirici mesaja" ulaşma olasılığı o kadar artar.

bg-home-simplified