Eşsiz Twitter başarısı için Twitter zamanlayıcısının gücünü serbest bırakın

10.000'e kadar tweet planlayın

Masaüstü ve mobil uygulama

Twitter feed'inizi küratörlüğüne

Ücretsiz ipuçları ve püf noktaları

Simplified Sosyal Takvim

Gelişmiş Zamanlama ile Twitter stratejinizi kolaylaştırın

Tweet'leri önceden planlayarak ve planlayarak Twitter zaman çizelgenizin kontrolünü ele alın. Twitter zamanlayıcımız, zamanınızı en üst düzeye çıkarmanıza ve sonuçları artıran stratejik faaliyetlere odaklanmanıza olanak tanıyarak manuel gönderimin güçlüklerini ortadan kaldırır.

Simplified Tweet'ler nasıl planlanır

1
Takvim planlayıcısında, sağ üst köşedeki simgeyi veya yeni yayını tıklayın.
2
Twitter'ı seçin.
3
Projenizi medya kütüphanenizden veya tasarımı takvimden ekleyin.
4
Çizelgede Chevron Arrow'u tıklayın ve yayınınızın görünmesini istediğiniz tarih ve saati seçin (veya) sadece kuyruğunuza ekleyin!
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Bir tweet planlayın
Sosyal Medya Post Publisher

Twitter kitleniz hakkında gizli bilgileri ortaya çıkarın

Twitter zamanlayıcısındaki gelişmiş analizlerimizle Twitter kitlenizi daha iyi anlayın. Kilit demografik özellikleri, izleme etkileşim modellerini izleyin ve içeriğinizi uyarlamak, erişimi en üst düzeye çıkarmak ve katılımı artırmak için değerli bilgileri ortaya çıkarın.

Simplified ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

Twitter zamanlayıcısını kullanarak tweetleri önceden planlayabilir miyim?

Evet, Twitter zamanlayıcı Twitter yayınlarınızı tercih ettiğiniz program ve frekansa göre önceden planlamanıza ve planlamanıza olanak tanır.

Twitter zamanlayıcı benim için içerik oluşturacak mı?

Twitter zamanlayıcısı akıllı içerik oluşturma araçlarına sahip olsa da, sizin için içerik oluşturmaz. Aracı kendi yayınlarınızı yazmak ve planlamak için kullanabilirsiniz veya üçüncü taraf içerik oluşturma hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Twitter zamanlayıcı Twitter kitleyimi nasıl analiz ediyor?

Twitter zamanlayıcı, yayınlarınız, kitle demografik özellikleri ve coğrafi konum verilerinizle etkileşimleri analiz ederek Twitter kitlenizin davranışını, tercihlerini ve katılım modellerini analiz etmek için AI algoritmalarını kullanır.

Twitter performansımı Twitter zamanlayıcısını kullanarak gerçek zamanlı olarak izleyebilir miyim?

Evet, Twitter zamanlayıcı, performansınızı, katılım metriklerinizi ve kullanıcı davranışınızı izlemenize ve sosyal medya stratejinizi buna göre ayarlamanıza olanak tanıyarak gerçek zamanlı analiz ve raporlama özellikleri sağlar.

Geri ödeme politikanız nedir?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri bir Free Forever planı sunuyoruz. Geri ödeme yapmıyoruz.Planınızdan memnun kalmazsanız veya değiştirmeniz gerekiyorsa, gelecekteki ücretlerden kaçınmak için planınızı eski sürüme geçirebilir veya aboneliğinizi duraklatabilirsiniz .Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı.

Twitter Üstatlığı'na ulaşın: Twitter zamanlayıcısının gücünü kucaklayın

Eşsiz başarı için kapsamlı zamanlama ve analitik platformumuzla markanızın Twitter varlığını yükseltin.

Kaydolun ve bugün başlayın

1 Milyondan Fazla Kullanıcımız Simplified Hakkında Ne Diyor?

ayush-pandey

Aman Patel

En iyi ortak tasarım platformlarından biri

Sanırım, Simplified'i sevmemin pek çok nedeni var. Burada bunlardan bazılarına değineceğim:

*Profesyonel şablonlar ve zengin kütüphaneler

*Ayrıca, kopyalar ve uzun biçimli içerik için bir AI yazıcı ile birlikte gelir

*Sosyal Medya Zamanlayıcı ile birlikte gelir

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik Tasarımcı ve Huni Tasarımcısı

Simplified kullanmayı seviyorum! Her gün kullanıyorum, tasarım, kopyalama ve pazarlama için benim uygulamam! Süper harika Uygulama

ayush-pandey

Amanda Weston

AI İçerik Oluşturucu

Bayıldım! Tek bir uygulamada yazma ve tasarlamanın basitliği 🎉 Sosyal medya pazarlamasını çocuk oyuncağı haline getiriyor ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Eşsiz, son derece etkili, hepsi bir arada uygulamada!

Kullandığınız her öğe için çok sayıda özellik ve açıklayıcı video olması en çok hoşuma giden şey. Tonlarca farklı yolunuz var ve isim kendisi için konuşuyor. SIMPLIFIED, çünkü basittir ve ihtiyacınız olabilecek her şeye 1 yazılımda sahiptir.

ayush-pandey

Damon Chen

referans.to'nun kurucusu

Canva aboneliğimi gelecek yıl yenilemeyeceğim. Simplified, benim vazgeçilmez tasarım uygulamam olacak! ✌️

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified sevimli bir uygulama

Ve oturum açtığım andan itibaren bunu onaylayabilirim. Simplified, çeşitli kullanışlı şablonlara bağlantılar dahil olmak üzere zengin içeriğe sahip hoş bir Gösterge Tablosu sunar ve harika içerik oluşturmak için ihtiyacım olan temel şeyleri ayarlar. Uygulamanın derinliklerine indiğimde, inanılmaz deneyimler.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Pazarlama Direktörü @ RAEK

Sihirli yeniden boyutlandırma oldukça şaşırtıcı görünüyor. Diğer tasarım platformlarında yeniden boyutlandırma sezgisel değildir ve oldukça fazla yeniden çalışma gerektirir. Aferin ve lansman için tebrikler!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Şimdiye kadarki en iyisi!

Banner yapmaktan içerik oluşturmaya, ilgili ve doğru hashtag'ler oluşturmaya kadar tüm özelliklerini seviyorum.

ayush-pandey

winner shoniran

Simplified Küçük İşletmemi Nasıl Kurtardı?

AI yazar, marka renkleri ekleyebileceğiniz marka varlıkları. Şablonlara bayılıyorum, çok etkileşimli ve özelleştirilebilirler, bayıldım!

ayush-pandey

javier21

Harika kullanıcı arayüzü ve tasarımı kolaylaştırın. Zaman kazandıran.

10 yılı aşkın bir süredir photoshop kullanıcısıyım, bu aracı ilk kez deniyorum, beni anında bağladı, kullanımı gerçekten kolay ve farklı boyutlarda görüntüler oluşturma yeteneği, gerçekten çok büyük bir artı nokta. Araç kullanıcı arayüzü gerçekten etkileşimlidir, hemen alabilirsiniz.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Adı gibi, Yazılımın kullanımı da çok BASİT

Harika içerik oluşturmak için birçok değerli şablona bağlantılar dahil olmak üzere iyi içerik panellerinin basit yönleri. Programa girdiğimde harika bir deneyimdi.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified Harika!

Kısaca özetlemek gerekirse, tasarım, sosyal medya reklamcılığı, blog yazma ve çok daha fazlası ile ilgileniyorsanız bu program tam size göre. Dürüst olmak gerekirse, burada listelenemeyecek kadar çok şey sunduğuna şaşırdım. Bu harika.

ayush-pandey

SomoSurfing

Şimdiye kadarki en iyi Yatırım!

Sosyal paylaşım görüntüleri, okuyucu etkileşimi oluşturmanın önemli bir parçasıdır. Kalite ne kadar iyi olursa, ziyaretçiniz orada o kadar uzun süre harcarsa, satın alma da dahil olmak üzere her türlü "harekete geçirici mesaja" ulaşma olasılığı o kadar artar.

bg-home-simplified