bg-home-simplified

Bağlantılarınızı Kolaylaştırın, Erişimlerini İzleyin

Uzun ve hantal bağlantıları kısaltmanın hızlı ve etkili yolu.

URL kısaltma aracı ile bağlantılarınızı geliştirin

Bağlantılarınızı Basitleştirin ve Güzelleştirin

URL kısaltma aracımızla bağlantılarınızı geliştirin. Uzun, dağınık URL'leri yalnızca birkaç tıklamayla kısa ve şık bağlantılara dönüştürün. Özlü, profesyonel ve kullanıcı dostu bağlantılar sağlayarak bunları sosyal medyada, e-postalarda veya basılı materyallerde zahmetsizce paylaşın. Güçlü URL kısaltıcımızla basitleştirilmiş bağlantıların rahatlığını ve zarafetini yaşayın.

How to Shorten Your URL Links

1
Hesap Ayarlarına Erişim: Sosyal Medya Yayıncılığı hesabınıza gidin ve 'hesap ayarları' seçeneğini bulun.
2
Kısaltmayı Etkinleştir: 'Hesap ayarları' içinde, URL kısaltma özelliğini etkinleştirmek için 'kısa devre etkin' kutusunun işaretlendiğinden emin olun.
3
Bağlantıları Otomatik Olarak Kısaltın: Etkinleştirildikten sonra, normalde yaptığınız gibi sosyal medya gönderinize bir URL eklemeniz yeterlidir. Bağlantı sizin için otomatik olarak kısaltılacak ve paylaşımı zahmetsiz ve özlü hale getirecektir.
Bağlantılarınızı Şimdi Kısaltın
URL bağlantılarınızı URL Shorter ile kısaltın
Ücretsiz URL Kısaltma Çevrimiçi

Kampanyalarınızı ve İletişimlerinizi Sorunsuz Bir Şekilde İzleyin

Bağlantı kısaltıcı ile, birisi bağlantınıza her tıkladığında bunu görebilirsiniz. Bir e-posta, pazarlama kampanyası, ürün, içerik veya portföy olsun, bağlantılarınızın kaç kez ve ne zaman görüntülendiğini görebilirsiniz. Tıklama oranınızı nasıl artıracağınız ve büyüteceğiniz konusunda değerli bilgiler edinmenize yardımcı oluyoruz.

Link Kısaltıcıyı Deneyin

Basitleştirilmiş ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

faqs icon

Neden link kısaltıcı kullanmalıyım?

Bağlantı kısaltıcılar, sosyal medyada bağlantı paylaşmayı kolaylaştırmak, tıklamaları izlemek ve uzun URL'lerin görünümünü iyileştirmek gibi çeşitli nedenlerle faydalı olabilir. Kullanım kolaylığı sağlar.
faqs icon

Basitleştirilmiş'in ücretsiz bir sürümü var mı?

Evet! Sonsuza kadar özgür kalacak bir Sonsuza Kadar Ücretsiz planımız var. Temel özelliklerimizi kullanmak isteyen bir ajans, serbest çalışan veya ekipseniz, bu plan tam size göre. Sınırsız tasarım projesi, 1000'den fazla yazı tipi, milyonlarca fotoğraf ve simge, binlerce şablon, anında yayınlama ve 1 GB depolama alanı elde edin.
faqs icon

Fiyatlandırmanız nasıl çalışıyor?

Fiyatlandırma, bireyler için 0 ABD Doları ve ekipler için 30 ABD Doları'ndan başlar. Fiyatlandırmamız iki şeye dayalıdır: planınızdaki ekip üyelerinin sayısı ve fatura döneminiz. Fiyatlandırma karşılaştırması için aradığınız şeye bağlı olarak seçebileceğiniz dört planımız var .
faqs icon

Müşteri desteğini ne kadar hızlı alabilirim?

Bizimle uygulama içinde sohbet edin veya bize bir e-posta gönderin, size 24 saat içinde geri döneceğiz. Sizden haber almak isteriz!
faqs icon

Geri ödeme politikanız nedir?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri Ücretsiz Sonsuza Kadar planı sunuyoruz. Geri ödeme sunmuyoruz. Planınızdan memnun değilseniz veya değiştirmeniz gerekiyorsa, gelecekteki ücretlerden kaçınmak için planınızı düşürebilir veya aboneliğinizi duraklatabilirsiniz . Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için .

Bağlantı Kısaltıcımızla URL'lerinizi Kırpın ve Tıklamalarınızı Artırın

Ücretsiz, Hızlı ve Kullanımı Kolay

Basitleştirilmiş URL Kısaltıcıyı Deneyin

1 Milyondan Fazla Kullanıcımız Simplified Hakkında Ne Diyor?

ayush-pandey

Aman Patel

En iyi ortak tasarım platformlarından biri

Sanırım, Simplified'i sevmemin pek çok nedeni var. Burada bunlardan bazılarına değineceğim:

*Profesyonel şablonlar ve zengin kütüphaneler

*Ayrıca, kopyalar ve uzun biçimli içerik için bir AI yazıcı ile birlikte gelir

*Sosyal Medya Zamanlayıcı ile birlikte gelir

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik Tasarımcı ve Huni Tasarımcısı

Simplified kullanmayı seviyorum! Her gün kullanıyorum, tasarım, kopyalama ve pazarlama için benim uygulamam! Süper harika Uygulama

ayush-pandey

Amanda Weston

AI İçerik Oluşturucu

Bayıldım! Tek bir uygulamada yazma ve tasarlamanın basitliği 🎉 Sosyal medya pazarlamasını çocuk oyuncağı haline getiriyor ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Eşsiz, son derece etkili, hepsi bir arada uygulamada!

Kullandığınız her öğe için çok sayıda özellik ve açıklayıcı video olması en çok hoşuma giden şey. Tonlarca farklı yolunuz var ve isim kendisi için konuşuyor. SIMPLIFIED, çünkü basittir ve ihtiyacınız olabilecek her şeye 1 yazılımda sahiptir.

ayush-pandey

Damon Chen

referans.to'nun kurucusu

Canva aboneliğimi gelecek yıl yenilemeyeceğim. Simplified, benim vazgeçilmez tasarım uygulamam olacak! ✌️

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified sevimli bir uygulama

Ve oturum açtığım andan itibaren bunu onaylayabilirim. Simplified, çeşitli kullanışlı şablonlara bağlantılar dahil olmak üzere zengin içeriğe sahip hoş bir Gösterge Tablosu sunar ve harika içerik oluşturmak için ihtiyacım olan temel şeyleri ayarlar. Uygulamanın derinliklerine indiğimde, inanılmaz deneyimler.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Pazarlama Direktörü @ RAEK

Sihirli yeniden boyutlandırma oldukça şaşırtıcı görünüyor. Diğer tasarım platformlarında yeniden boyutlandırma sezgisel değildir ve oldukça fazla yeniden çalışma gerektirir. Aferin ve lansman için tebrikler!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Şimdiye kadarki en iyisi!

Banner yapmaktan içerik oluşturmaya, ilgili ve doğru hashtag'ler oluşturmaya kadar tüm özelliklerini seviyorum.

ayush-pandey

winner shoniran

Simplified Küçük İşletmemi Nasıl Kurtardı?

AI yazar, marka renkleri ekleyebileceğiniz marka varlıkları. Şablonlara bayılıyorum, çok etkileşimli ve özelleştirilebilirler, bayıldım!

ayush-pandey

javier21

Harika kullanıcı arayüzü ve tasarımı kolaylaştırın. Zaman kazandıran.

10 yılı aşkın bir süredir photoshop kullanıcısıyım, bu aracı ilk kez deniyorum, beni anında bağladı, kullanımı gerçekten kolay ve farklı boyutlarda görüntüler oluşturma yeteneği, gerçekten çok büyük bir artı nokta. Araç kullanıcı arayüzü gerçekten etkileşimlidir, hemen alabilirsiniz.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Adı gibi, Yazılımın kullanımı da çok BASİT

Harika içerik oluşturmak için birçok değerli şablona bağlantılar dahil olmak üzere iyi içerik panellerinin basit yönleri. Programa girdiğimde harika bir deneyimdi.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified Harika!

Kısaca özetlemek gerekirse, tasarım, sosyal medya reklamcılığı, blog yazma ve çok daha fazlası ile ilgileniyorsanız bu program tam size göre. Dürüst olmak gerekirse, burada listelenemeyecek kadar çok şey sunduğuna şaşırdım. Bu harika.

ayush-pandey

SomoSurfing

Şimdiye kadarki en iyi Yatırım!

Sosyal paylaşım görüntüleri, okuyucu etkileşimi oluşturmanın önemli bir parçasıdır. Kalite ne kadar iyi olursa, ziyaretçiniz orada o kadar uzun süre harcarsa, satın alma da dahil olmak üzere her türlü "harekete geçirici mesaja" ulaşma olasılığı o kadar artar.