Udostępniaj z dowolnego miejsca dzięki rozszerzeniu Google Chrome firmy Simplified

Darmowe rozszerzenie Chrome

Bezpieczna instalacja

Udostępnianie społecznościowe jednym kliknięciem

Na zawsze wolny

Pobierz rozszerzenie Chrome

Nie Wymagamy Karty Kredytowej

bg-home-simplified

Zwiększ zaangażowanie i publikuj w mediach społecznościowych w dowolnym miejscu i czasie

Nigdy nie przegap idealnego okna publikowania dzięki rozszerzeniu Google Chrome firmy Simplified. Zaplanuj i udostępniaj artykuły, posty, filmy i nie tylko jednym kliknięciem. Oszczędzaj godziny tygodniowo dzięki bezpłatnemu, łatwemu do pobrania i jeszcze łatwiejszemu w użyciu rozszerzeniu Chrome.

Zainstaluj uproszczone rozszerzenie

Jak pobrać rozszerzenie Chrome

1
Udaj się do Google Chrome Store i pobierz rozszerzenie do Chrome Simplified.
2
Kiedy nadejdzie czas, aby ponownie opublikować coś na swoich kontach w mediach społecznościowych, po prostu kliknij rozszerzenie. Wyskakujące okienko z postem otworzy się automatycznie!
3
Wybierz konto, na które chcesz publikować, i kliknij „Zaplanuj”.
Publikuj w mediach społecznościowych za pomocą Chrome

Uprość przepływ pracy wraz ze wzrostem liczby obserwujących

Zainstaluj nasze rozszerzenie Chrome, aby używać go w dowolnej przeglądarce! Rozszerzenie Simplified dla Chrome jest idealne dla nowoczesnych marketerów, zespołów i twórców treści, którzy mogą udostępniać odpowiednie treści i pozostać aktywni w swoich kanałach społecznościowych. Bądź obecny na platformach społecznościowych bez żadnych komplikacji i zapominania o tym, co chciałeś opublikować. Zrób więcej w krótszym czasie!

Przejdź do Chrome Web Store

Zrób więcej, dowiedz się więcej dzięki uproszczeniu

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Często Zadawane Pytania

Co to jest rozszerzenie Google Chrome?

Rozszerzenia Google Chrome to łatwe w użyciu programy, które pozwalają dostosowywać i ulepszać działanie przeglądarki Chrome. Dodaje nowe funkcje i sprawia, że ​​całe przeglądanie jest bardziej spersonalizowane.

Czy istnieje darmowa wersja uproszczonego?

Tak! Mamy plan Free Forever, który pozostanie darmowy... na zawsze. Jeśli jesteś agencją, freelancerem lub zespołem, który chce korzystać z naszych podstawowych funkcji, ten plan jest dla Ciebie. Uzyskaj nieograniczoną liczbę projektów, ponad 1000 czcionek, miliony zdjęć i ikon, tysiące szablonów, natychmiastowe publikowanie i 1 GB przestrzeni dyskowej.

Jak działają Twoje ceny?

Ceny zaczynają się od 0 USD dla osób indywidualnych i 30 USD dla zespołów. Nasze ceny opierają się na dwóch czynnikach: liczbie członków zespołu w Twoim abonamencie i okresie rozliczeniowym. Mamy cztery plany do wyboru w oparciu o to, czego szukasz do porównania cen !

Jak szybko mogę uzyskać wsparcie klienta?

Porozmawiaj z nami w aplikacji lub wyślij e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie!

Rozwijaj swoją markę dzięki uproszczonemu rozszerzeniu

Zacznij od uproszczonego

Nie Wymagamy Karty Kredytowej

Co nasz ponad milion użytkowników mówi o uproszczonym

shalina

Salina Acharya

Niesamowite narzędzie AI do treści

Uproszczony ma najlepszy interfejs użytkownika, a przede wszystkim można korzystać z usługi przez całe życie za darmo. Obsługuje treści społecznościowe, wideo, marketingowe, graficzne. Można utworzyć określoną przestrzeń roboczą dla różnych opcji za darmo.

david

David Robertson

Nie Jack of All Trades, Master!

Używam Simplified już od kilku miesięcy i jestem zachwycony nieprzerwanym rozwojem i obsługą klienta. Pobierz > Simplified to narzędzie do pisania AI, narzędzie do projektowania graficznego, edytor wideo i harmonogram mediów społecznościowych. Cztery narzędzia w jednym, usprawniające mój przepływ pracy i umożliwiające rezygnację z subskrypcji różnych innych narzędzi - oszczędzając mnóstwo gotówki. Tak, kiedy zaczynałem, było to zagmatwane, zawierało błędy i działo się tak wiele. Ale ci faceci słuchają i wyjaśniają, że platforma używa hashtagu #BuildInPublic – podobało mi się to. Wielu przebiegłoby milę i trzymało się Canvy, Jarvisa itp., Ale dostrzegłem w tym szansę. Gdybym mógł zaoferować UX i inne przydatne sugestie, być może mógłbym uzyskać narzędzie, które spełnia wszystkie moje przypadki użycia. I chłopcze, czy ci faceci to zlizywali?! W chwili pisania tego harmonogramu jeszcze nie działa, ale jakoś wiem, że będzie wystarczająco dużo dla moich klientów i dla mnie, w oparciu o ich osiągnięcia. Bez wątpienia będą krytykowani przez niektórych za posiadanie zbyt wielu lub zbyt wielu narzędzi, ale idą po to… a to, co mają w przygotowaniu, jest ekscytujące. Jak w przypadku każdego saa, musisz wejść pod maskę, aby w pełni go wykorzystać. Rób to, po prostu twórz rzeczy, a wkrótce się przekonasz. Wszechstronny fachowiec? Daj im trochę czasu, a zobaczysz, że Uproszczony stał się Mistrzem wszystkiego.

shivi

Shivi Jalota

Co za wspaniały produkt. Tworzenie wideo nigdy nie było takie proste