Projektuj oszałamiające filmy za pomocą bezpłatnego edytora wideo Simplified

Twórz i publikuj filmy w ciągu kilku minut dzięki szablonom premium, integracji mediów społecznościowych i współpracy w czasie rzeczywistym.

Zainspiruj obserwujących filmami, które się wyróżniają

Zaangażuj odbiorców dzięki naszemu łatwemu w użyciu, niewymagającemu instalacji edytorowi wideo online. Prześlij własne multimedia lub wybierz z naszej biblioteki materiałów filmowych. Spersonalizuj go za pomocą pięknych ikon, ilustracji i elementów. Dodaj wykończenie dzięki doskonałej ścieżce dźwiękowej z naszych standardowych ścieżek audio.

Rozpocznij Edycję Filmów Teraz

Twórz, dostosowuj i zmieniaj rozmiar filmów na dowolną platformę

Twórz filmy dla dowolnego kanału - od Instagrama i Facebooka, po TikTok i YouTube. Zaprojektuj wspaniałe intro i outro. Wybieraj spośród setek premium, konfigurowalnych szablonów, aby tworzyć wyjątkowe filmy związane z marką. Po zakończeniu filmu natychmiast zmień rozmiar dla każdej platformy, klikając magiczny przycisk zmiany rozmiaru.

Darmowy Edytor Wideo

Funkcje edycji wideo dla wszystkich Twoich potrzeb

Przeglądaj zaprojektowane przez projektantów szablony premium i wybieraj spośród milionów filmów stockowych bez znaków wodnych. Dodawaj i animuj elementy, aby tworzyć bardziej wciągające filmy. Przycinaj wideo, dodawaj gradienty, filtry, efekty, ikony, tekst i nie tylko. Eksportuj w formacie MP4 lub GIF lub przesyłaj i konwertuj pliki multimedialne za darmo.

Darmowe Funkcje Wideo

Uzyskaj więcej wyświetleń i kliknięć dzięki AI Copywriter

Nasz darmowy program AI Writer pomoże Ci wygenerować klikalne treści dla tytułów i opisów filmów. Kliknij „Asystent skróconych formularzy” i wybierz „Wideo”, aby w ciągu kilku sekund wygenerować pisemną treść skoncentrowaną na słowach kluczowych i wezwaniu do działania. Szybko generuj opisy i tytuły w YouTube. Magia Uproszczonych polega na tym, że jest po prostu najlepsza.

AI Dla Lepszych Tytułów Wideo

Współpracuj ze swoim zespołem w darmowym kreatorze wideo

Usprawnij przepływ pracy swojego zespołu dzięki jednemu potężnemu narzędziu, które pomoże Ci rozpocząć, zakończyć i udostępnić projekty w kilka sekund. Oznaczaj i komentuj w czasie rzeczywistym. Już nigdy nie będziesz musiał używać wielu narzędzi!

Edytuj Filmy Ze Swoim Zespołem

Zaplanuj i opublikuj filmy jednym kliknięciem

Połącz swoje kanały mediów społecznościowych z Uproszczonym, a następnie zaplanuj posty za pomocą kalendarza treści lub publikuj bezpośrednio z aplikacji. Zaplanuj tysiące filmów z tygodniowym lub miesięcznym wyprzedzeniem.

Publikuj Za Pomocą Kalendarza Treści

Zrób więcej, dowiedz się więcej dzięki uproszczonemu

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Często Zadawane Pytania

FAQs Icon

Co jeśli nie mam doświadczenia w projektowaniu lub copywritingu?

Nie przejmuj się, mamy cię przykryte! Dzięki setkom oszałamiających szablonów projektów, które można dostosowywać, a także zasobom zdjęciowym, wideo i graficznym, nigdy nie będziesz musiał zaczynać od zera. Możesz nakarmić naszą sztuczną inteligencję dowolnymi słowami, wyrażeniami, a nawet ulubionymi stronami internetowymi, a w ciągu kilku sekund otrzymasz jedyną w swoim rodzaju kopię!
FAQs Icon

Czy istnieje darmowa wersja uproszczonego?

TAk! Mamy plan Free Forever, który pozostanie darmowy... na zawsze. Jeśli jesteś agencją, freelancerem lub zespołem, który chce korzystać z naszych podstawowych funkcji, ten plan jest dla Ciebie. Uzyskaj nieograniczoną liczbę projektów, ponad 1000 czcionek, miliony zdjęć, tysiące szablonów i ikon, natychmiastowe publikowanie i 1 GB miejsca.
FAQs Icon

Jak działa Twoja wycena?

Ceny zaczynają się od 0 USD dla osób indywidualnych i 30 USD dla zespołów. Nasz cennik opiera się na dwóch rzeczach: liczbie członków zespołu w Twoim abonamencie i okresie rozliczeniowym. Mamy cztery plany do wyboru w zależności od tego porównanie cen!
FAQs Icon

Jak szybko mogę uzyskać obsługę klienta?

Porozmawiaj z nami w aplikacji lub wyślij nam e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie!

Skaluj swoje treści za pomocą
darmowego kreatora wideo

Oszczędzaj czas, buduj swoją markę, zachowaj prostotę.

Zacznij dziś

Co nasz ponad milion użytkowników mówi o uproszczonym

shalina

Salina Acharya

Niesamowite narzędzie AI do treści

Uproszczony ma najlepszy interfejs użytkownika, a przede wszystkim można korzystać z usługi przez całe życie za darmo. Obsługuje treści społecznościowe, wideo, marketingowe, graficzne. Można utworzyć określoną przestrzeń roboczą dla różnych opcji za darmo.

david

David Robertson

Nie Jack of All Trades, Master!

Używam Simplified już od kilku miesięcy i jestem zachwycony nieprzerwanym rozwojem i obsługą klienta. Pobierz > Simplified to narzędzie do pisania AI, narzędzie do projektowania graficznego, edytor wideo i harmonogram mediów społecznościowych. Cztery narzędzia w jednym, usprawniające mój przepływ pracy i umożliwiające rezygnację z subskrypcji różnych innych narzędzi - oszczędzając mnóstwo gotówki. Tak, kiedy zaczynałem, było to zagmatwane, zawierało błędy i działo się tak wiele. Ale ci faceci słuchają i wyjaśniają, że platforma używa hashtagu #BuildInPublic – podobało mi się to. Wielu przebiegłoby milę i trzymało się Canvy, Jarvisa itp., Ale dostrzegłem w tym szansę. Gdybym mógł zaoferować UX i inne przydatne sugestie, być może mógłbym uzyskać narzędzie, które spełnia wszystkie moje przypadki użycia. I chłopcze, czy ci faceci to zlizywali?! W chwili pisania tego harmonogramu jeszcze nie działa, ale jakoś wiem, że będzie wystarczająco dużo dla moich klientów i dla mnie, w oparciu o ich osiągnięcia. Bez wątpienia będą krytykowani przez niektórych za posiadanie zbyt wielu lub zbyt wielu narzędzi, ale idą po to… a to, co mają w przygotowaniu, jest ekscytujące. Jak w przypadku każdego saa, musisz wejść pod maskę, aby w pełni go wykorzystać. Rób to, po prostu twórz rzeczy, a wkrótce się przekonasz. Wszechstronny fachowiec? Daj im trochę czasu, a zobaczysz, że Uproszczony stał się Mistrzem wszystkiego.

shivi

Shivi Jalota

Co za wspaniały produkt. Tworzenie wideo nigdy nie było takie proste
ua thenation

ua thenation

Expreince za pomocą uproszczonego generatora treści AI i kreatora wideo

Prostota generatora treści, który pomaga w generatorze treści. Możesz generować i kopiować lub dodawać tylko to, co na dokumentach. Po drugie, tworzenie wideo jest przyjazne dla użytkownika i elastyczne, możesz dostosować dowolny rozmiar obrazu lub wideo i wektora. Szybka pomoc w stworzeniu wyceny.

aman

Aman Patel

Jedna z najlepszych platform do wspólnego projektowania

Myślę, że jest tak wiele powodów, dla których lubię Uproszczone. Tutaj wspomnę o niektórych z nich:
*Profesjonalne szablony i bogate biblioteki
*Dostarczany jest również program AI do tworzenia kopii i długich treści
*Dostarczany jest również harmonogram mediów społecznościowych
*Funkcja współpracy zespołowej
*Funkcja zapisywania komponentu
*Wideo edytor do 5 minut
*Integracja z bibliotekami zdjęć, takimi jak Pixabay i tak dalej

cherry

Cherry Lyn Pablo

Uproszczony ułatwia.

Lubię grafikę, edycję wideo i sztuczną inteligencję

camilla

Camilla Cannarsa she/her

Wszystko w jednym miejscu!

Uwielbiam:
- Pisarz AI
- Twórca wideo
- Posiadanie wszystkiego, co jest przydatne do tworzenia treści w jednym pulpicie nawigacyjnym
- cena: idealna!

lovely

Lovely Khatun

Kreacje wideo wyglądają świetnie

Uproszczony zastępuje wszystkie inne narzędzia do tworzenia treści swoimi ekscytującymi funkcjami, ale tworzenie wideo wygląda zabawnie dzięki Uproszczonemu. Istnieje wiele szablonów, których można użyć do tworzenia różnych typów treści wideo. W Uproszczonym znalazłem wszystkie standardowe funkcje do tworzenia filmów na Twoją stronę internetową, media społecznościowe lub inne treści. Uproszczony umożliwia przesyłanie własnych czcionek, ale pamiętaj, że plik czcionki powinien być w formacie TTF lub OTF.

angus

Angus Peterson

Uproszczona sztuczna inteligencja jest niesamowita. Sztuczna inteligencja sprawia, że ​​pisanie jest dziecinnie proste i jest towarzyszem każdego twórcy treści

Pisze profesjonalne kopie i oszczędza czas. Treść i różne wersje są trafne i precyzyjne. Używam tego z narzędziami lektora i edytorem wideo. Produkty konkurencji pozwalają na umieszczanie mniejszej ilości treści w artykułach, postach na blogach itp.

stephen

Stephen Kelly

Uproszczony jest zasilany pakietem. Dało mi to wszystko, czego potrzebuję do promowania mojej firmy w jednym miejscu.

Podoba mi się asystent AI, narzędzia graficzne i narzędzia wideo. Bardzo łatwo jest szybko stworzyć materiał rynkowy, niezależnie od tego, czy jest to wideo, czy obraz graficzny.

ayush-pandey

David M.

Funkcje wideo są tak niesamowite. Aplikacja była tak łatwa do zintegrowania z naszą firmą, ponieważ jest prosta w użyciu, podobnie jak jej nazwa, uproszczona.