Simplified [Sonsuza Kadar Ücretsiz] ve Eğlence [83.88 $/yıl]

Hepsi bir arada video platformu

Gerçek Zamanlı Takım İşbirliği

Uygulama içi sosyal medya planlayıcısı

Sonsuza kadar ücretsiz veya ücretli prim

Kossiyetle son derece pürüzsüz iş akışı

feature icon

Videoları herhangi bir platformda oluşturun, özelleştirin ve yeniden boyutlandırın

Benzersiz, marka üzerinde videolar oluşturmak için yüzlerce premium, özelleştirilebilir şablon arasından seçim yapın. Videonuz bittiğinde, Sihirli Yeniden Boyut düğmesini tıklayarak her platform için anında yeniden boyutlandırın.

feature icon

Tüm ihtiyaçlarınız için video düzenleme özellikleri

Tasarımcı yapımı, premium şablonları keşfedin ve milyonlarca filigran içermeyen stok videosu arasından seçim yapın. Daha ilgi çekici videolar için öğeler ekleyin ve canlandırın.

feature icon

Öne çıkan videolarla takipçilere ilham verin

Güzel simgeler, illüstrasyonlar ve öğelerle kişiselleştirin. Stok ses parçalarımızdan mükemmel bir film müziği ile son dokunuşu ekleyin.

Simplified, eğlence için en iyi alternatiftir

Bezpłatna wersja próbna

Na zawsze wolny

7 gün

Ceny zaczynają się od

12 USD/miesiąc

3,25 $/ay

1 Kliknij animację

svg icon

Jakość wideo

1080p

Numara

Czas trwania filmu

1 min długość eksportu

Numara

Bez znaku wodnego

svg icon

Biblioteka audio

Biblioteka audio premium

Evet

Mowa do tekstu

svg icon

Długość napisów

30 minut napisów automatycznych

Evet

Format eksportu napisów

Tekst

Numara

Napisy na filmie obcojęzycznym

svg icon

Tłumaczenie napisów

Numara

Ustawienie marki

1

svg icon

Presety

svg icon
Ücretsiz başlayın

Nie Wymagamy Karty Kredytowej

Herhangi bir çevrimiçi platform için video oluşturun ve düzenleyin

Pazarlamanızı Sihirli Tek tıklamayla video düzenleyicisi araçlarıyla yükseltin. Instagram makaraları ve hikayeleri için videoları başlatın ve bitirin, YouTube, Tiktok, reklamlar ve yayınlar dakikalar içinde. Videoları önizleme, klon video şablonları, geçiş oluşturun ve hem MP4 hem de GIF olarak dışa aktarın. Premium kütüphanemizde her zaman canlandırabileceğiniz, yeniden boyutlandırabileceğiniz ve filtreleyebileceğiniz milyonlarca video, gif, grafik ve nesneye sahiptir!

Zahmetsiz video düzenleme

Współpracuj z prędkością Warp

Twórz bezproblemowe przepływy pracy zatwierdzania dzięki współpracy zespołowej w czasie rzeczywistym! Zmodernizuj swoją strategię marketingową na jednej platformie, która umożliwia dołączanie do wielu obszarów roboczych, edytowanie z klientami i współpracownikami, przypisywanie ról i uprawnień, komentowanie i tagowanie oraz udostępnianie globalnych linków. Zaoszczędź 1 godzinę każdego dnia dzięki szybkim, kreatywnym narzędziom, które nie wymagają absolutnie żadnej nauki!

Współpracuj Na Uproszczonym

Podziel się swoją marką w dowolnym miejscu jednym kliknięciem

Zarządzaj wieloma kontami i zaplanuj do 10 000 postów po zintegrowaniu platform mediów społecznościowych z uproszczonym. Połącz swój Instagram, Facebook, LinkedIn, YouTube, Twitter i nie tylko z jedną aplikacją do projektowania, która pomoże Ci błyskawicznie publikować spójne treści marki. Automatycznie projektuj, pisz i publikuj skuteczne posty oraz kontaktuj się z obserwującymi bez opuszczania aplikacji!

Dostarczaj Spójne Treści

Organizuj foldery, zestawy marek i projekty

Oddziel i organizuj klientów i projekty, tworząc dla każdego z nich foldery do współużytkowania i różne obszary robocze. Prześlij swój własny unikalny zestaw marki do Uproszczonego lub stwórz nowe zasoby marki za pomocą przyjaznych dla początkujących narzędzi do projektowania bez kodu. Dodaj logo swojej firmy i palety kolorów, aby projekty zawsze były zgodne z marką. Nasza aplikacja AI do projektowania i kopiowania upraszcza wszystkie codzienne przepływy pracy!

Rozwijaj Swoją Firmę Online

Często Zadawane Pytania

Dlaczego powinienem przełączyć się na uproszczony?

Jesteśmy jedyną na świecie platformą AI projektującą i kopiującą, która umożliwia projektowanie brandingu, generowanie copywritingu AI i współpracę w czasie rzeczywistym ze współpracownikami i klientami. Nasze subskrypcje są przeznaczone dla prawdziwych ludzi z prawdziwymi rachunkami do zapłaty, dlatego uprościliśmy je tak prosto (i przystępne cenowo), jak to tylko możliwe.

Co jeśli nie mam doświadczenia w projektowaniu lub copywritingu?

Nie przejmuj się, mamy cię przykryte! Dzięki setkom oszałamiających szablonów projektów, które można dostosowywać, a także zasobom zdjęciowym, wideo i graficznym, już nigdy nie będziesz musiał zaczynać od zera. Możesz nakarmić naszą sztuczną inteligencję dowolnymi słowami, wyrażeniami, a nawet ulubionymi stronami internetowymi, a w ciągu kilku sekund otrzymasz jedyną w swoim rodzaju kopię!

Czy istnieje darmowa wersja uproszczonego?

TAk! Mamy plan Free Forever, który pozostanie darmowy... na zawsze. Jeśli jesteś agencją, freelancerem lub zespołem, który chce korzystać z naszych podstawowych funkcji, ten plan jest dla Ciebie. Uzyskaj nieograniczoną liczbę projektów, ponad 1000 czcionek, miliony zdjęć i ikon, tysiące szablonów, natychmiastowe publikowanie i 1 GB miejsca.

Jak działa Twoja wycena?

Ceny zaczynają się od 0 USD dla osób indywidualnych i 30 USD dla zespołów. Nasz cennik opiera się na dwóch rzeczach: liczbie członków zespołu w Twoim abonamencie i okresie rozliczeniowym. Mamy cztery plany do wyboru w zależności od tego, czego szukasz porównanie cen!

Jak szybko mogę uzyskać obsługę klienta?

Porozmawiaj z nami w aplikacji lub wyślij nam e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie!

Jaka jest twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w którym nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawową funkcjonalność Uproszczonego i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub musisz go zmienić, vous pouvez rétrograder votre plan ou suspendre votre abonnement pour éviter de futurs frais. Pour en savoir plus sur notre ,politique de remboursement cliquez .

Zacznij korzystać z najlepszego wideo na rynku.

Dołącz do założycieli, freelancerów i zespołów, które już budują swoje marki na Uproszczonym.

Rozpocznij z uproszczonym

Co nasz ponad milion użytkowników mówi o uproszczonym

shalina

Salina Acharya

Niesamowite narzędzie AI do treści

Uproszczony ma najlepszy interfejs użytkownika, a przede wszystkim można korzystać z usługi przez całe życie za darmo. Obsługuje treści społecznościowe, wideo, marketingowe, graficzne. Można utworzyć określoną przestrzeń roboczą dla różnych opcji za darmo.

david

David Robertson

Nie Jack of All Trades, Master!

Używam Simplified już od kilku miesięcy i jestem zachwycony nieprzerwanym rozwojem i obsługą klienta. Pobierz > Simplified to narzędzie do pisania AI, narzędzie do projektowania graficznego, edytor wideo i harmonogram mediów społecznościowych. Cztery narzędzia w jednym, usprawniające mój przepływ pracy i umożliwiające rezygnację z subskrypcji różnych innych narzędzi - oszczędzając mnóstwo gotówki. Tak, kiedy zaczynałem, było to zagmatwane, zawierało błędy i działo się tak wiele. Ale ci faceci słuchają i wyjaśniają, że platforma używa hashtagu #BuildInPublic – podobało mi się to. Wielu przebiegłoby milę i trzymało się Canvy, Jarvisa itp., Ale dostrzegłem w tym szansę. Gdybym mógł zaoferować UX i inne przydatne sugestie, być może mógłbym uzyskać narzędzie, które spełnia wszystkie moje przypadki użycia. I chłopcze, czy ci faceci to zlizywali?! W chwili pisania tego harmonogramu jeszcze nie działa, ale jakoś wiem, że będzie wystarczająco dużo dla moich klientów i dla mnie, w oparciu o ich osiągnięcia. Bez wątpienia będą krytykowani przez niektórych za posiadanie zbyt wielu lub zbyt wielu narzędzi, ale idą po to… a to, co mają w przygotowaniu, jest ekscytujące. Jak w przypadku każdego saa, musisz wejść pod maskę, aby w pełni go wykorzystać. Rób to, po prostu twórz rzeczy, a wkrótce się przekonasz. Wszechstronny fachowiec? Daj im trochę czasu, a zobaczysz, że Uproszczony stał się Mistrzem wszystkiego.

shivi

Shivi Jalota

Co za wspaniały produkt. Tworzenie wideo nigdy nie było takie proste
ua thenation

ua thenation

Expreince za pomocą uproszczonego generatora treści AI i kreatora wideo

Prostota generatora treści, który pomaga w generatorze treści. Możesz generować i kopiować lub dodawać tylko to, co na dokumentach. Po drugie, tworzenie wideo jest przyjazne dla użytkownika i elastyczne, możesz dostosować dowolny rozmiar obrazu lub wideo i wektora. Szybka pomoc w stworzeniu wyceny.

aman

Aman Patel

Jedna z najlepszych platform do wspólnego projektowania

Myślę, że jest tak wiele powodów, dla których lubię Uproszczone. Tutaj wspomnę o niektórych z nich:
*Profesjonalne szablony i bogate biblioteki
*Dostarczany jest również program AI do tworzenia kopii i długich treści
*Dostarczany jest również harmonogram mediów społecznościowych
*Funkcja współpracy zespołowej
*Funkcja zapisywania komponentu
*Wideo edytor do 5 minut
*Integracja z bibliotekami zdjęć, takimi jak Pixabay i tak dalej

cherry

Cherry Lyn Pablo

Uproszczony ułatwia.

Lubię grafikę, edycję wideo i sztuczną inteligencję

camilla

Camilla Cannarsa she/her

Wszystko w jednym miejscu!

Uwielbiam:
- Pisarz AI
- Twórca wideo
- Posiadanie wszystkiego, co jest przydatne do tworzenia treści w jednym pulpicie nawigacyjnym
- cena: idealna!

lovely

Lovely Khatun

Kreacje wideo wyglądają świetnie

Uproszczony zastępuje wszystkie inne narzędzia do tworzenia treści swoimi ekscytującymi funkcjami, ale tworzenie wideo wygląda zabawnie dzięki Uproszczonemu. Istnieje wiele szablonów, których można użyć do tworzenia różnych typów treści wideo. W Uproszczonym znalazłem wszystkie standardowe funkcje do tworzenia filmów na Twoją stronę internetową, media społecznościowe lub inne treści. Uproszczony umożliwia przesyłanie własnych czcionek, ale pamiętaj, że plik czcionki powinien być w formacie TTF lub OTF.

angus

Angus Peterson

Uproszczona sztuczna inteligencja jest niesamowita. Sztuczna inteligencja sprawia, że ​​pisanie jest dziecinnie proste i jest towarzyszem każdego twórcy treści

Pisze profesjonalne kopie i oszczędza czas. Treść i różne wersje są trafne i precyzyjne. Używam tego z narzędziami lektora i edytorem wideo. Produkty konkurencji pozwalają na umieszczanie mniejszej ilości treści w artykułach, postach na blogach itp.

stephen

Stephen Kelly

Uproszczony jest zasilany pakietem. Dało mi to wszystko, czego potrzebuję do promowania mojej firmy w jednym miejscu.

Podoba mi się asystent AI, narzędzia graficzne i narzędzia wideo. Bardzo łatwo jest szybko stworzyć materiał rynkowy, niezależnie od tego, czy jest to wideo, czy obraz graficzny.

ayush-pandey

David M.

Funkcje wideo są tak niesamowite. Aplikacja była tak łatwa do zintegrowania z naszą firmą, ponieważ jest prosta w użyciu, podobnie jak jej nazwa, uproszczona.