Basitleştirilmiş üzerinde Ekibinizle Oluşturun ve İşbirliği Yapın

İşletmelere Özel Marka Kitleri

Projeleri Paylaşın ve Önizleyin

Ekibinizle İşbirliği Yapın

Çevrimiçi Gerçek Zamanlı Yorum Yapın ve Etiketleyin

Ekibinizle İşbirliği Yapın

Kredi Kartına Gerek Yok

bg-home-simplified

Gerçek Zamanlı İşbirliğine Merhaba Deyin

Kodsuz bir düzenleyici, anında Yapay Zeka Yazarı, çarpıcı şablonlar, birden çok marka kiti, sınırsız klasör, çalışma alanı ve uygulama içi yayınlama için İçerik Takvimi ile pazarlama faaliyetlerinizi tek bir yerden başlatabilir ve bitirebilirsiniz. İşleri ve onayları daha hızlı yapmak için ekibinizle anında uygulama içi iletişime erişin!

Gerçek Zamanlı İşbirliğini Deneyin

Etiketleyin, Yorum Yapın ve Ekibinizle İletişim Kurun

Projelerinizi daha hızlı tamamlayın! İş akışınızı kolaylaştırın ve her seferinde mükemmel sonuçlar elde edin. Bir tasarım, AI projesi veya gönderi oluşturun, ekibinizi etiketleyin ve işi bitirin. Anında yorum gönderin, ekip üyelerini etiketleyin, görevler atayın, geri bildirim bırakın ve tasarımları doğrudan projede paylaşın.

Ekibinizi Ücretsiz Davet Edin

Bir Tıklamayla Güvenli Önizleme Bağlantıları ve Paylaşım Ayarları

Kafa karıştırıcı iş akışlarına ve ileri geri düzenlemelere elveda deyin! Ekibinizi çalışma alanınıza ekleyerek gerçek zamanlı olarak düzenleme, yorum yapma ve çalışma konusunda güçlendirin. İşi müşterilerle paylaşmak mı? Tasarımınızı görüntülemelerine izin veren ancak düzenlemelerine izin vermeyen yorumlar veya güvenli önizleme bağlantısıyla işbirliğini ve geri bildirimi hızlandırın! Ek e-postalara veya dosya oluşturmaya gerek yok.

İş Akışınızı İyileştirin

Klasörler, Marka Kitleri ve Çalışma Alanları ile Projeleri Organize Edin

Bir daha asla dosya kaybetmeyin! Her şeyi ayrı klasörlerde düzenli ve güvenli tutun ve farklı ekipler ve müşteriler için bireysel çalışma alanları oluşturun. Her şeye tek bir yerden erişmek için sınırsız marka kiti oluşturun. İster bir pazarlama kampanyası üzerinde çalışıyor, ister bir Instagram akışı oluşturuyor olun, ihtiyacınız olan varlıkları ihtiyaç duyduğunuzda hazır bulundurmanız yeterli.

Projelerinizi Organize Edin

Basitleştirilmiş ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

Kaç klasör oluşturabilir ve paylaşabilirim?

Kendiniz veya paylaşılan çalışma alanları için oluşturabileceğiniz klasör sayısı konusunda bir sınır yoktur. Bir ekip üyesi bir çalışma alanının parçası olduğunda, tüm klasörlere açık erişime sahip olur ve tasarımları sonlandırmak, fikirleri paylaşmak ve klasörlere öğeler eklemek için sizinle gerçek zamanlı olarak çalışabilir.

Basitleştirilmiş'in ücretsiz bir sürümü var mı?

Evet! Sonsuza kadar özgür kalacak bir Sonsuza Kadar Ücretsiz planımız var. Temel özelliklerimizi kullanmak isteyen bir ajans, serbest çalışan veya ekipseniz, bu plan tam size göre. Sınırsız tasarım projesi, 1000'den fazla yazı tipi, milyonlarca fotoğraf, binlerce şablon ve simge, anında yayınlama ve 1 GB depolama alanı elde edin.

Fiyatlandırmanız nasıl çalışıyor?

Fiyatlandırma, bireyler için 0 ABD Doları ve ekipler için 30 ABD Doları'ndan başlar. Fiyatlandırmamız iki şeye dayalıdır: planınızdaki ekip üyelerinin sayısı ve fatura döneminiz. Fiyatlandırma karşılaştırması için aradığınız şeye bağlı olarak seçebileceğiniz dört planımız var !

Müşteri desteğini ne kadar hızlı alabilirim?

Bizimle uygulama içinde sohbet edin veya bize bir e-posta gönderin, size 24 saat içinde geri döneceğiz. Sizden haber almak isteriz!

Tasarımları Tek Tıklamayla İşbirliği Yapın ve Paylaşın

Ekibiniz, müşterileriniz veya arkadaşlarınızla birlikte tasarlayın.

Çevrimiçi Belgeleri Paylaşın

Kredi Kartına Gerek Yok

1 Milyondan Fazla Kullanıcımız Simplified Hakkında Ne Diyor?

shalina

Salina Acharya

Şaşırtıcı içerik AI aracı

Basitleştirilmiş, en iyi UI arayüzüne sahiptir ve her şeyden önce, hizmet ömür boyu ücretsiz olarak kullanılabilir. Sosyal, video, pazarlama, grafik içeriğine hitap eder. Farklı seçenekler için belirli bir çalışma alanı tamamen ücretsiz olarak oluşturulabilir.

david

David Robertson

Her İşin Valesi Değil, Usta!

Simplified'ı birkaç aydır kullanıyorum ve kesintisiz geliştirme ve müşteri hizmetleri beni şaşırttı. Bunu edinin > Simplified, bir AI yazar, grafik tasarım aracı, video düzenleyici ve sosyal medya planlayıcıdır. Dört araç bir arada, iş akışımı düzene sokuyor ve diğer çeşitli araçların aboneliğinden çıkmamı sağlıyor - bana tonlarca para kazandırıyor. Evet, başladığımda kafa karıştırıcıydı, sorunluydu ve çok şey oluyordu. Ancak bu adamlar dinliyor ve platformun #BuildInPublic hashtag'ini kullandığını açıkça ortaya koyuyor - Bu hoşuma gitti. Birçoğu Canva, Jarvis vb. UX ve diğer yararlı öneriler sunabilirsem, belki tüm kullanım durumlarımı karşılayan aracı alabilirim. Ve oğlum, bu adamlar acele ettiler mi?!Yazım sırasında programlayıcı henüz yayında değil, ancak geçmiş performanslarına göre müşterilerim ve benim için bol olacağını biliyorum.Hiç şüphe yok ki eleştirilecekler bazıları tarafından çok fazla araca sahip oldukları için, ama onlar bunun için gidiyorlar... ve boru hattında sahip oldukları şey heyecan verici. Herhangi bir saa'da olduğu gibi, onu tam olarak kullanmak için kaputun altına girmelisiniz. Yap, sadece bir şeyler yap ve yakında öğreneceksin. Her işte usta mısın? Onlara biraz zaman tanıyın ve Basitleştirilmiş'in hepsinin Üstadı olduğunu göreceksiniz.

shivi

Shivi Jalota

Ne harika bir ürün. Video çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
ua thenation

ua thenation

Basitleştirilmiş yapay zeka içerik oluşturucu ve video oluşturucu kullanarak deneyim kazanın

İçerik oluşturucuya yardımcı olan içerik oluşturucunun basitliği. Belgelerde yalnızca istediğinizi oluşturabilir ve kopyalayabilir veya ekleyebilirsiniz. İkincisi, video oluşturma kullanıcı dostu ve esnektir; herhangi bir resim veya videoyu ve vektör boyutunu ayarlayabilirsiniz. Teklif oluşturmada hızlı yardım