Introducing Simplified Link-in-bio!
One Link to replace them all.

Basitleştirilmiş ile zahmetsizce bir tasarım oluşturun

Basitleştirilmiş'te çok kısa sürede estetik açıdan hoş tasarımlar oluşturun. Tek tıklama özellikleriyle, sosyal medya kanallarına, web sitelerine, e-posta haber bültenlerine, bloglara, reklamlara ve tüm iş ihtiyaçlarınıza yönelik tüm tasarımlarınızı tek bir yerde oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hepsi bir arada uygulamamızla yeniden boyutlandırma, filtreleme, efekt ekleme, AI metinden görüntüye benzersiz görüntüler oluşturma, kopya oluşturma ve daha fazlasını yapma gücüne sahipsiniz.

Ücretsiz Başlayın
Showing 0 results of 0 items.
highlight
Hepsini sıfırla
Tag

Şablon bulunamadı

Aradığınız kriterlere uygun şablon yok.
Lütfen farklı anahtar kelimeler deneyin.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Sıkça Sorulan Sorular

simplified faq

Free Forever planında Simplified'ın tüm video özelliklerine erişebilir miyim?

Tüm video düzenleme araçlarımız ve özelliklerimiz Free Forever planında mevcuttur. Ancak Storyblock Premium'dan daha yüksek dışa aktarma kaliteleri, daha uzun animasyonlar/GIF'ler/videolar ve stok fotoğraflar yalnızca İş Planı katmanımızda veya daha yüksek planlarımızda mevcuttur.
simplified faq

Video Düzenleyiciyi kullanmaya nasıl başlayabilirim?

Simplified'ın video düzenleyicisini kullanmaya başlamak son derece kolaydır. Sonsuza kadar ücretsiz bir hesaba kaydolabilir veya birçok fiyatlandırma planımızdan birini seçebilirsiniz . Oturum açtıktan sonra 'Video Oluştur'u seçin ve çeşitli video formatları ve şablonları arasından seçim yapın. Veya videonuzu sıfırdan oluşturmak istiyorsanız, 'Özel Boyut' seçeneğini seçin, medya varlıklarımızı kullanarak tasarlamaya başlayın veya kendinizinkini yükleyin!
simplified faq

Yeni başlayan biriysem nasıl profesyonel görünümlü videolar hazırlayabilirim?

Basitleştirilmiş, tüm içerik oluşturuculara harika şeyler yaratmaları için basit araçlar sağlamak üzere tasarlandı .
İster yeni başlayan ister uzman bir video yaratıcısı olun, platformumuz, oluşturmaya başlamanıza yardımcı olmak için binlerce şablona ve telifsiz videolar, fotoğraflar, grafikler, GIF'ler, yazı tipleri ve daha fazlası gibi medya varlıklarından oluşan bir kitaplığa erişmenizi sağlar. herhangi bir zamanda ve herhangi bir seviyede. Ayrıca, sezgisel video düzenleme özelliklerimiz içerik oluşturuculara videoları kolaylıkla kırpma, birleştirme veya kesme olanağı sağlar. Deneyim gerektirmemektedir!
simplified faq

Simplified'ın video düzenleyicisini mobil cihazımda kullanabilir miyim?

Evet. Simplified'ı telefonunuzdan veya tabletinizden Simplified.com web sitemiz aracılığıyla kullanabilirsiniz . Mobil uygulamamız her an başlayabilir, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!
simplified faq

Geri ödeme politikanız nedir?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri Sonsuza Kadar Ücretsiz bir plan sunuyoruz. Geri ödeme sunmuyoruz. Planınızdan memnun değilseniz veya planı değiştirmeniz gerekiyorsa planınızın düzeyini düşürebilir veya gelecekte ücretlendirilmemek için aboneliğinizi duraklatabilirsiniz . Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için   .

Pazarlama Planınızı Bugün Basitleştirin

Simplified'da marka videoları oluşturan 500.000'den fazla kurucuya, serbest çalışana ve ekibe katılın.

Ücretsiz Başlayın

1 Milyondan Fazla Kullanıcımız Simplified Hakkında Ne Diyor?

ayush-pandey

Aman Patel

En iyi ortak tasarım platformlarından biri

Sanırım, Simplified'i sevmemin pek çok nedeni var. Burada bunlardan bazılarına değineceğim:

*Profesyonel şablonlar ve zengin kütüphaneler

*Ayrıca, kopyalar ve uzun biçimli içerik için bir AI yazıcı ile birlikte gelir

*Sosyal Medya Zamanlayıcı ile birlikte gelir

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik Tasarımcı ve Huni Tasarımcısı

Simplified kullanmayı seviyorum! Her gün kullanıyorum, tasarım, kopyalama ve pazarlama için benim uygulamam! Süper harika Uygulama

ayush-pandey

Amanda Weston

AI İçerik Oluşturucu

Bayıldım! Tek bir uygulamada yazma ve tasarlamanın basitliği 🎉 Sosyal medya pazarlamasını çocuk oyuncağı haline getiriyor ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Eşsiz, son derece etkili, hepsi bir arada uygulamada!

Kullandığınız her öğe için çok sayıda özellik ve açıklayıcı video olması en çok hoşuma giden şey. Tonlarca farklı yolunuz var ve isim kendisi için konuşuyor. SIMPLIFIED, çünkü basittir ve ihtiyacınız olabilecek her şeye 1 yazılımda sahiptir.

ayush-pandey

Damon Chen

referans.to'nun kurucusu

Canva aboneliğimi gelecek yıl yenilemeyeceğim. Simplified, benim vazgeçilmez tasarım uygulamam olacak! ✌️

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified sevimli bir uygulama

Ve oturum açtığım andan itibaren bunu onaylayabilirim. Simplified, çeşitli kullanışlı şablonlara bağlantılar dahil olmak üzere zengin içeriğe sahip hoş bir Gösterge Tablosu sunar ve harika içerik oluşturmak için ihtiyacım olan temel şeyleri ayarlar. Uygulamanın derinliklerine indiğimde, inanılmaz deneyimler.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Pazarlama Direktörü @ RAEK

Sihirli yeniden boyutlandırma oldukça şaşırtıcı görünüyor. Diğer tasarım platformlarında yeniden boyutlandırma sezgisel değildir ve oldukça fazla yeniden çalışma gerektirir. Aferin ve lansman için tebrikler!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Şimdiye kadarki en iyisi!

Banner yapmaktan içerik oluşturmaya, ilgili ve doğru hashtag'ler oluşturmaya kadar tüm özelliklerini seviyorum.

ayush-pandey

winner shoniran

Simplified Küçük İşletmemi Nasıl Kurtardı?

AI yazar, marka renkleri ekleyebileceğiniz marka varlıkları. Şablonlara bayılıyorum, çok etkileşimli ve özelleştirilebilirler, bayıldım!

ayush-pandey

javier21

Harika kullanıcı arayüzü ve tasarımı kolaylaştırın. Zaman kazandıran.

10 yılı aşkın bir süredir photoshop kullanıcısıyım, bu aracı ilk kez deniyorum, beni anında bağladı, kullanımı gerçekten kolay ve farklı boyutlarda görüntüler oluşturma yeteneği, gerçekten çok büyük bir artı nokta. Araç kullanıcı arayüzü gerçekten etkileşimlidir, hemen alabilirsiniz.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Adı gibi, Yazılımın kullanımı da çok BASİT

Harika içerik oluşturmak için birçok değerli şablona bağlantılar dahil olmak üzere iyi içerik panellerinin basit yönleri. Programa girdiğimde harika bir deneyimdi.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified Harika!

Kısaca özetlemek gerekirse, tasarım, sosyal medya reklamcılığı, blog yazma ve çok daha fazlası ile ilgileniyorsanız bu program tam size göre. Dürüst olmak gerekirse, burada listelenemeyecek kadar çok şey sunduğuna şaşırdım. Bu harika.

ayush-pandey

SomoSurfing

Şimdiye kadarki en iyi Yatırım!

Sosyal paylaşım görüntüleri, okuyucu etkileşimi oluşturmanın önemli bir parçasıdır. Kalite ne kadar iyi olursa, ziyaretçiniz orada o kadar uzun süre harcarsa, satın alma da dahil olmak üzere her türlü "harekete geçirici mesaja" ulaşma olasılığı o kadar artar.