Simpleified'in LinkedIn Carousel Jeneratörü ile birkaç dakika içinde ilgi çekici LinkedIn Carousels oluşturun

Yapay zeka destekli aracımız, tasarım becerileriniz veya deneyiminiz olmasa bile, LinkedIn Carousels görsel olarak çekici ve ilgi çekici bir şekilde yaratmayı kolaylaştırır.

LinkedIn Carousel Jenerator'u deneyin
LinkedIn Carousel Jeneratörü

Zamandan tasarruf edin ve kolaylıkla güzel LinkedIn atlıkarıncıları yaratın

Simplified LinkedIn Carousel Jeneratörü, ilgi çekici ve görsel olarak çekici LinkedIn Carousels yaratmanın en kolay yoludur. Yapay zeka destekli aracımızla, tasarım becerileriniz veya deneyiminiz olmasa bile, dakikalar içinde atlıkarınca oluşturabilirsiniz. Sadece bir şablon seçin, içeriğinizi ekleyin ve AI'miz gerisini halleder. Çizgi, yazı tipleri, renkler ve görüntüler gibi çeşitli özelliklerle de özelleştirebilirsiniz.

Basitifiye'nin LinkedIn Carousel Jeneratörü Nasıl Kullanılır

1
Bir şablon seçin.
2
İçeriğinizi ekleyin.
3
Carousel'inizi özelleştirin.
4
Bu kadar! Artık LinkedIn Carousel'inizi yayınlamaya hazırsınız.
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
LinkedIn Carousel Jenerator'u deneyin
LinkedIn Carousel Maker
Atlıkarınca reklamlar linkedIn

Nişanınızı artırın ve LinkedIn Carousels ile Ulaşın

LinkedIn Carousels, katılımınızı artırmanın ve LinkedIn'e ulaşmanın harika bir yoludur. Normal yayınlardan daha görsel olarak çekici ve etkileşimlidirler, bu da insanların dikkatini çekmelerini daha olası hale getirir. Ve LinkedIn Carousels yemde daha fazla yer kapladığı için, takipçileriniz tarafından görülme olasılıkları daha yüksektir.

Basitleştirilmiş Tasarım Düzenleyicisi

Yapay Zekayla Tasarım

Tasarım yapmak sıkıcı olabilir, ancak yapay zeka destekli düzenleyicimizle bu mümkün değil! Sürükle ve bırak basitliği ve ÜRETİCİ DOLGU, Otomatik Odaklama, Metinden Görüntüye ve Yapay Zeka Yazıcı gibi özelliklerle, çok kısa sürede çarpıcı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Peki ne bekliyorsun? Bugün tasarlamaya başlayın!

Markanıza hakim olun

Markalaşma zor olabilir ama Brandkits ile değil! Brandkits ile markanızın özünü sadece birkaç tıklamayla bütünleştirebilirsiniz. Logolarınızı, yazı tiplerinizi, varlıklarınızı ekleyin ve yapay zeka tarafından oluşturulan kopyaları markanızın sesine uyacak şekilde özelleştirin. Böylece en iyi yaptığınız işe odaklanabilirsiniz: harika ürünler ve hizmetler yaratmak.

Bir profesyonel gibi tasarlayın.

Yeni başlıyor olsanız bile bir profesyonel gibi tasarlayın. Editörümüzün profesyonel özellikler ve varlıklardan oluşan cephaneliği tasarımlarınızı bir sonraki seviyeye taşıyacak. Karıştırma modları, filtreler, ücretsiz stok medya ve daha fazlasıyla müşterilerinizi ve müşterilerinizi şaşırtacak profesyonel görünümlü tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Flow'da işbirliği yapın

Bir ekiple tasarım yapmak zor olabilir ancak işbirliği araçlarımızla bu mümkün değil! Ekip İşbirliği Özelliğimiz sayesinde müşterilerden ve ekip üyelerinden doğrudan editörden canlı geri bildirim toplayabilirsiniz. Böylece aynı fikirde kalabilir ve projelerinizi hızlı bir şekilde ileriye taşıyabilirsiniz

Daha fazlasını yapın, Simplified ile daha fazla bilgi edinin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

LinkedIn Carousel nedir?

LinkedIn Carousel, birden fazla resim veya video içeren bir gönderidir. Kullanıcılar, telefon uygulaması aracılığıyla bir yayında sola kaydırarak atlıkarınca yayınları görüntüleyebilir. Masaüstü kullanıcıları, bir yayının sağ tarafındaki ok düğmesine tıklayarak bir atlıkarıncayı görüntüleyebilir.

Neden LinkedIn Carousels'i kullanmalıyım?

LinkedIn Carousels, katılımınızı artırmanın ve LinkedIn'e ulaşmanın harika bir yoludur. Normal yazılardan daha görsel olarak çekici ve etkileşimlidirler, bu da insanların dikkatini çekmelerini daha olası hale getirir. Ve LinkedIn Carousels yemde daha fazla yer kapladıkları için takipçileriniz tarafından görülme olasılıkları daha yüksektir.

Bir LinkedIn arka plan görüntüsü için önerilen boyutlar nelerdir?

LinkedIn Banner'ınızın optimum ekranı için, 1584 piksel genişliğinde 396 piksel yüksekliğinde boyutları kullanmanızı öneririz. Bu boyutlar, afişinizin LinkedIn'in masaüstü sürümünde en iyi şekilde görünmesini sağlamak için özenle seçilmiştir. Önerilen bu boyutlara bağlı kalarak, platformda kişisel markanızı veya profesyonel kimliğinizi etkili bir şekilde temsil eden görsel olarak çekici bir arka plan görüntüsü oluşturabilirsiniz.

Yeni bir çalışma alanı nasıl oluştururum?

Simpleified.com'da oturum açın, Simplified logonun yanındaki çalışma alanı simgesine tıklayın, yeni bir çalışma alanı oluşturun ve bir ad verin. Ardından sağ üst köşeye üye ekleyebilir ve onları davet etmek için ekip üyelerinizin e -postalarını yazabilirsiniz!

Müşteri desteğini ne kadar hızlı alabilirim?

Bizimle uygulama içinde sohbet edin veya bize bir e-posta gönderin; 24 saat içinde size geri döneceğiz. Sizden haber almayı çok isteriz!
LinkedIn Carousel Jenerator'u deneyinBrowse Templates

Çarpıcı LinkedIn Carousels ile LinkedIn katılımınızı artırın

LinkedIn Carousel Jeneratörümüz, kitlenizin dikkatini çekecek ilgi çekici ve görsel olarak çekici karuseller yaratmanıza yardımcı olur.

LinkedIn Carousel Jenerator'u deneyin

Kredi Kartına Gerek Yok

1 Milyondan Fazla Kullanıcımız Simplified Hakkında Ne Diyor?

ayush-pandey

Aman Patel

En iyi ortak tasarım platformlarından biri

Sanırım, Simplified'i sevmemin pek çok nedeni var. Burada bunlardan bazılarına değineceğim:

*Profesyonel şablonlar ve zengin kütüphaneler

*Ayrıca, kopyalar ve uzun biçimli içerik için bir AI yazıcı ile birlikte gelir

*Sosyal Medya Zamanlayıcı ile birlikte gelir

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik Tasarımcı ve Huni Tasarımcısı

Simplified kullanmayı seviyorum! Her gün kullanıyorum, tasarım, kopyalama ve pazarlama için benim uygulamam! Süper harika Uygulama

ayush-pandey

Amanda Weston

AI İçerik Oluşturucu

Bayıldım! Tek bir uygulamada yazma ve tasarlamanın basitliği 🎉 Sosyal medya pazarlamasını çocuk oyuncağı haline getiriyor ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Eşsiz, son derece etkili, hepsi bir arada uygulamada!

Kullandığınız her öğe için çok sayıda özellik ve açıklayıcı video olması en çok hoşuma giden şey. Tonlarca farklı yolunuz var ve isim kendisi için konuşuyor. SIMPLIFIED, çünkü basittir ve ihtiyacınız olabilecek her şeye 1 yazılımda sahiptir.

ayush-pandey

Damon Chen

referans.to'nun kurucusu

Canva aboneliğimi gelecek yıl yenilemeyeceğim. Simplified, benim vazgeçilmez tasarım uygulamam olacak! ✌️

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified sevimli bir uygulama

Ve oturum açtığım andan itibaren bunu onaylayabilirim. Simplified, çeşitli kullanışlı şablonlara bağlantılar dahil olmak üzere zengin içeriğe sahip hoş bir Gösterge Tablosu sunar ve harika içerik oluşturmak için ihtiyacım olan temel şeyleri ayarlar. Uygulamanın derinliklerine indiğimde, inanılmaz deneyimler.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Pazarlama Direktörü @ RAEK

Sihirli yeniden boyutlandırma oldukça şaşırtıcı görünüyor. Diğer tasarım platformlarında yeniden boyutlandırma sezgisel değildir ve oldukça fazla yeniden çalışma gerektirir. Aferin ve lansman için tebrikler!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Şimdiye kadarki en iyisi!

Banner yapmaktan içerik oluşturmaya, ilgili ve doğru hashtag'ler oluşturmaya kadar tüm özelliklerini seviyorum.

ayush-pandey

winner shoniran

Simplified Küçük İşletmemi Nasıl Kurtardı?

AI yazar, marka renkleri ekleyebileceğiniz marka varlıkları. Şablonlara bayılıyorum, çok etkileşimli ve özelleştirilebilirler, bayıldım!

ayush-pandey

javier21

Harika kullanıcı arayüzü ve tasarımı kolaylaştırın. Zaman kazandıran.

10 yılı aşkın bir süredir photoshop kullanıcısıyım, bu aracı ilk kez deniyorum, beni anında bağladı, kullanımı gerçekten kolay ve farklı boyutlarda görüntüler oluşturma yeteneği, gerçekten çok büyük bir artı nokta. Araç kullanıcı arayüzü gerçekten etkileşimlidir, hemen alabilirsiniz.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Adı gibi, Yazılımın kullanımı da çok BASİT

Harika içerik oluşturmak için birçok değerli şablona bağlantılar dahil olmak üzere iyi içerik panellerinin basit yönleri. Programa girdiğimde harika bir deneyimdi.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified Harika!

Kısaca özetlemek gerekirse, tasarım, sosyal medya reklamcılığı, blog yazma ve çok daha fazlası ile ilgileniyorsanız bu program tam size göre. Dürüst olmak gerekirse, burada listelenemeyecek kadar çok şey sunduğuna şaşırdım. Bu harika.

ayush-pandey

SomoSurfing

Şimdiye kadarki en iyi Yatırım!

Sosyal paylaşım görüntüleri, okuyucu etkileşimi oluşturmanın önemli bir parçasıdır. Kalite ne kadar iyi olursa, ziyaretçiniz orada o kadar uzun süre harcarsa, satın alma da dahil olmak üzere her türlü "harekete geçirici mesaja" ulaşma olasılığı o kadar artar.