Dakikalar içinde YouTube Kanalı Marka Oluşturun

YouTube Banner Tasarımları Kişilikle Oluşturun. İzleyicileri, Basitified'in ücretsiz, profesyonel olarak tasarlanmış YouTube kanal sanat şablonlarıyla kim olduğunuzu gösterin.

Bir YouTube Kanalı Sanatı Tasarlamaya Başlayın
Dakikalar içinde tüp kanal markasını oluşturun

Dakikalar içinde YouTube Kanalı Marka Oluşturun

Markanızın logolarını, tipografisini, resimlerini ve renklerini ücretsiz olarak yükleyin veya Simplified özel bir marka kiti oluşturun. Sevdiğiniz öğeleri anında öne çıkarmak için kanal sanat şablonunuza sürükleyin. Banner şablonunuza kaplamalar, çizimler veya geniş görüntü koleksiyonumuzdan herhangi birini ekleyin. Sınırsız tasarımlar oluşturmanıza, dışa aktarmanıza ve yayınlamanıza olanak tanıyan uygulamada çarpıcı, profesyonel kanal sanatı oluşturun. Tüm YouTube kreasyonlarınızı videolardan bannerlara Simplified ve hayatı basit tutun. Dakikalar içinde Tüp Kanalı Marka Oluşturun Simpleified'in AI Asistanından YouTube Banner Şablonlarınıza ÜCRETSİZ AI Metin Yazımı Ekleyin. Kopyamız AI bizi tüm reklam ihtiyaçlarınız için tek noktadan dükkan yapıyor. AI asistanı, YouTube afiş tasarımlarınızdan herhangi birine yapıştırabileceğiniz etiket hatları, altyazılar ve sloganlar oluşturmasını sağlayın.

Simplified bir YouTube Banner nasıl oluşturulur

1
Yeni bir Simplified.co sayfası kaydolun ve mobil veya masaüstü cihazınızdan oturum açın. "Şablonlara Göz" düğmesini tıklayın ve Simplified tasarlanmış YouTube kanalı sanat şablonlarıyla oluşturmaya başlayın.
2
Mükemmel YouTube Banner şablonunu bulun "Kapaklar ve Başlıklar" na doğru ilerleyin ve YouTube kanal sanatına gidin. Size kelebekler veren herhangi bir YouTube afiş şablonunu ve öğelerini seçin. Sayfanıza sevdiğiniz varlıkları sürükleyip bırakın ve uygun gördüğünüz gibi YouTube Banner düzenlerini yeniden düzenleyin. İlham almanız gerekiyorsa, şablonları endüstri, stil, renk ve daha fazlasına göre filtrelemek için arama aracını kullanın!
3
Özelleştir Milyonlarca görüntü, renk şeması, şekil, çıkartma, GIF ve simgeler arasından seçim yapın. Filtreler uygulayın, düzeninizi yeniden düzenleyin ve en eşsiz benliğinizi tasarımlarınıza getirin.
4
Sizi temsil eden logolar, renkler ve yazı tipleri ile özel marka kitleri oluşturun. Herhangi bir YouTube kanalı sanat şablonundan herhangi bir grafik öğeyi tasarımınıza birleştirin. İstediğiniz düzenleri kaydedin ve her yayınladığınızda estetik parlamalarınızı garanti edin. Uygulamadan doğrudan YouTube'a yüklemeyi paylaşın, dışa aktarın ve yayınlayın veya PNG, JPG veya Video olarak indirin. Düzenlemek ve oynamak için istediğiniz zaman geri dönebilmeniz için projeleriniz otomatik kaydetme.
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
YouTube Kanal Sanatınızı Oluşturun
Simplified You Tube Banner nasıl oluşturulur
Ekibinizle gerçek zamanlı olarak işbirliği yapın

YouTube afişleri için göz alıcı kopya oluşturun

Hedef kitlenize bağlanan AI kopya ile ilham verin. Simpleified'in kopyası AI Generator, YouTube kanal sanatınız için sadece saniyeler içinde özlü ve akılda kalıcı reklam kopyası yazar.

Basitleştirilmiş Tasarım Düzenleyicisi

Yapay Zekayla Tasarım

Tasarım yapmak sıkıcı olabilir, ancak yapay zeka destekli düzenleyicimizle bu mümkün değil! Sürükle ve bırak basitliği ve ÜRETİCİ DOLGU, Otomatik Odaklama, Metinden Görüntüye ve Yapay Zeka Yazıcı gibi özelliklerle, çok kısa sürede çarpıcı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Peki ne bekliyorsun? Bugün tasarlamaya başlayın!

Markanıza hakim olun

Markalaşma zor olabilir ama Brandkits ile değil! Brandkits ile markanızın özünü sadece birkaç tıklamayla bütünleştirebilirsiniz. Logolarınızı, yazı tiplerinizi, varlıklarınızı ekleyin ve yapay zeka tarafından oluşturulan kopyaları markanızın sesine uyacak şekilde özelleştirin. Böylece en iyi yaptığınız işe odaklanabilirsiniz: harika ürünler ve hizmetler yaratmak.

Bir profesyonel gibi tasarlayın.

Yeni başlıyor olsanız bile bir profesyonel gibi tasarlayın. Editörümüzün profesyonel özellikler ve varlıklardan oluşan cephaneliği tasarımlarınızı bir sonraki seviyeye taşıyacak. Karıştırma modları, filtreler, ücretsiz stok medya ve daha fazlasıyla müşterilerinizi ve müşterilerinizi şaşırtacak profesyonel görünümlü tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Flow'da işbirliği yapın

Bir ekiple tasarım yapmak zor olabilir ancak işbirliği araçlarımızla bu mümkün değil! Ekip İşbirliği Özelliğimiz sayesinde müşterilerden ve ekip üyelerinden doğrudan editörden canlı geri bildirim toplayabilirsiniz. Böylece aynı fikirde kalabilir ve projelerinizi hızlı bir şekilde ileriye taşıyabilirsiniz

Daha fazlasını yapın, Simplified ile daha fazla bilgi edinin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

Simplified ücretsiz bir versiyon var mı?

Evet! Sonsuza dek kalacak sonsuza dek ücretsiz bir planımız var ... sonsuza kadar. Bir ajans, serbest çalışan veya temel özelliklerimizi kullanmak isteyen bir takımsanız, bu sizin için plandır. Sınırsız tasarım projesi, 1000'den fazla yazı tipi, milyonlarca fotoğraf ve simge, binlerce şablon, anında yayıncılık ve 1GB depolama alın.

Fiyatlandırmanız nasıl çalışır?

Fiyatlandırma bireyler için 0 $ ve takımlar için 10 $ 'dan başlar. Fiyatlandırmamız iki şeye dayanmaktadır: planınızdaki ekip üyesi sayısı ve faturalandırma döneminiz. Fiyatlandırma karşılaştırması için aradığınıza bağlı olarak seçmek için dört planımız var!

Neden basitleştirilmeliyim?

Ne aşk değil! Dünyada, iş arkadaşları ve müşterileriyle marka tasarlamanıza, kopya oluşturmanıza ve gerçek zamanlı olarak yorum yapmanıza olanak tanıyan tek AI platformuyuz. Aboneliklerimiz, gerçek faturaları olan gerçek insanlar içindir, bu nedenle mümkün olduğunca uygun fiyatlı hale getirdik.

Yeni bir çalışma alanı nasıl oluştururum?

Simpleified.com'da oturum açın, Simplified logonun yanındaki çalışma alanı simgesine tıklayın, yeni bir çalışma alanı oluşturun ve bir ad verin. Ardından sağ üst köşeye üye ekleyebilir ve onları davet etmek için ekip üyelerinizin e -postalarını yazabilirsiniz!

Müşteri desteğini ne kadar hızlı alabilirim?

Bizimle uygulama içinde sohbet edin veya bize bir e-posta gönderin; 24 saat içinde size geri döneceğiz. Sizden haber almayı çok isteriz!
Bir YouTube Kanalı Sanatı Tasarlamaya BaşlayınBrowse Templates

Pazarlamanızı basitleştirmeye hazır mısınız?

Kuruculara, serbest çalışanlara ve markalarını zaten Simplified olarak inşa eden ekiplere katılın.

Tasarım şablonunu keşfedin

1 Milyondan Fazla Kullanıcımız Simplified Hakkında Ne Diyor?

ayush-pandey

Aman Patel

En iyi ortak tasarım platformlarından biri

Sanırım, Simplified'i sevmemin pek çok nedeni var. Burada bunlardan bazılarına değineceğim:

*Profesyonel şablonlar ve zengin kütüphaneler

*Ayrıca, kopyalar ve uzun biçimli içerik için bir AI yazıcı ile birlikte gelir

*Sosyal Medya Zamanlayıcı ile birlikte gelir

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik Tasarımcı ve Huni Tasarımcısı

Simplified kullanmayı seviyorum! Her gün kullanıyorum, tasarım, kopyalama ve pazarlama için benim uygulamam! Süper harika Uygulama

ayush-pandey

Amanda Weston

AI İçerik Oluşturucu

Bayıldım! Tek bir uygulamada yazma ve tasarlamanın basitliği 🎉 Sosyal medya pazarlamasını çocuk oyuncağı haline getiriyor ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Eşsiz, son derece etkili, hepsi bir arada uygulamada!

Kullandığınız her öğe için çok sayıda özellik ve açıklayıcı video olması en çok hoşuma giden şey. Tonlarca farklı yolunuz var ve isim kendisi için konuşuyor. SIMPLIFIED, çünkü basittir ve ihtiyacınız olabilecek her şeye 1 yazılımda sahiptir.

ayush-pandey

Damon Chen

referans.to'nun kurucusu

Canva aboneliğimi gelecek yıl yenilemeyeceğim. Simplified, benim vazgeçilmez tasarım uygulamam olacak! ✌️

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified sevimli bir uygulama

Ve oturum açtığım andan itibaren bunu onaylayabilirim. Simplified, çeşitli kullanışlı şablonlara bağlantılar dahil olmak üzere zengin içeriğe sahip hoş bir Gösterge Tablosu sunar ve harika içerik oluşturmak için ihtiyacım olan temel şeyleri ayarlar. Uygulamanın derinliklerine indiğimde, inanılmaz deneyimler.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Pazarlama Direktörü @ RAEK

Sihirli yeniden boyutlandırma oldukça şaşırtıcı görünüyor. Diğer tasarım platformlarında yeniden boyutlandırma sezgisel değildir ve oldukça fazla yeniden çalışma gerektirir. Aferin ve lansman için tebrikler!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Şimdiye kadarki en iyisi!

Banner yapmaktan içerik oluşturmaya, ilgili ve doğru hashtag'ler oluşturmaya kadar tüm özelliklerini seviyorum.

ayush-pandey

winner shoniran

Simplified Küçük İşletmemi Nasıl Kurtardı?

AI yazar, marka renkleri ekleyebileceğiniz marka varlıkları. Şablonlara bayılıyorum, çok etkileşimli ve özelleştirilebilirler, bayıldım!

ayush-pandey

javier21

Harika kullanıcı arayüzü ve tasarımı kolaylaştırın. Zaman kazandıran.

10 yılı aşkın bir süredir photoshop kullanıcısıyım, bu aracı ilk kez deniyorum, beni anında bağladı, kullanımı gerçekten kolay ve farklı boyutlarda görüntüler oluşturma yeteneği, gerçekten çok büyük bir artı nokta. Araç kullanıcı arayüzü gerçekten etkileşimlidir, hemen alabilirsiniz.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Adı gibi, Yazılımın kullanımı da çok BASİT

Harika içerik oluşturmak için birçok değerli şablona bağlantılar dahil olmak üzere iyi içerik panellerinin basit yönleri. Programa girdiğimde harika bir deneyimdi.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified Harika!

Kısaca özetlemek gerekirse, tasarım, sosyal medya reklamcılığı, blog yazma ve çok daha fazlası ile ilgileniyorsanız bu program tam size göre. Dürüst olmak gerekirse, burada listelenemeyecek kadar çok şey sunduğuna şaşırdım. Bu harika.

ayush-pandey

SomoSurfing

Şimdiye kadarki en iyi Yatırım!

Sosyal paylaşım görüntüleri, okuyucu etkileşimi oluşturmanın önemli bir parçasıdır. Kalite ne kadar iyi olursa, ziyaretçiniz orada o kadar uzun süre harcarsa, satın alma da dahil olmak üzere her türlü "harekete geçirici mesaja" ulaşma olasılığı o kadar artar.