En iyi ücretsiz tasarım sihirbazı alternatifleri

Simplified en iyi çevrimiçi fotoğraf editörü ve grafik tasarım aracıdır. Fotoğrafları düzenleyin, efekt uygulayın, filtreler ve metin ekleyin, resimleri yeniden boyutlandırın veya bir tıklamada resimlerde arka planları kaldırın. Şablonlar, grafikler, stok fotoğrafları ve videolarla da tasarım yapın. Grafik tasarımını, AI pazarlama kopyasını, video yapımcıya bir fotoğraf, işbirliği ve yayınlanmayı tek bir yerde alın. Marka logoları, sosyal yayınlar, el ilanları için tasarım ve daha fazlası için çarpıcı şablon tasarımlarıyla zaman tasarruf edin.

Simplified Vs Tasarım Sihirbazı
Tasarım Alternatifi

Grafik tasarım için en iyi tasarım sihirbazı alternatifleri

Simplified

Simplified hepsi tek bir yerde tasarlamanıza, işbirliği yapmanıza ve yayınlamanıza yardımcı olacak en iyi genel ücretsiz grafik tasarım yazılımıdır.

Canva

Canva çevrimiçi logo oluşturucusu ve çevrimiçi poster oluşturucusu ile başlamanıza yardımcı olacak bir alternatif grafik tasarım aracıdır.

Adobe Spark

Adobe Spark basit web siteleri, sosyal gönderiler ve kısa animasyonlu videolar oluşturmanıza yardımcı olur.

Freepik

Freepik ücretsiz vektörler, stok fotoğraflar ve PSD dosyaları bulmanıza yardımcı olan bir tasarım aracıdır.

Figma

Figma is a paid design software for vector graphics editing and UI/UX design.

pixlr

Pixlr fotoğrafları düzenlemenize, çok çeşitli filtreler arasından seçim yapmanıza ve kolajlar oluşturmanıza yardımcı olan ücretsiz bir fotoğraf düzenleme aracıdır.

Fotor

Fotor fotoğrafları düzenlemenize, çok çeşitli filtreler arasından seçim yapmanıza ve basit kolajlar oluşturmanıza yardımcı olan ücretsiz bir fotoğraf düzenleme aracıdır.

Photopea

Photopea fotoğrafları düzenlemenize, çok çeşitli filtreler arasından seçim yapmanıza ve basit kolajlar oluşturmanıza yardımcı olan ücretsiz bir fotoğraf düzenleme aracıdır.

Picmonkey

PicMonkey kırpma, yeniden boyutlandırma ve tüm temel düzenlemelerinizin yanı sıra filtreler ve kaplamalardan günlük fotoğraf düzenlemeyi destekler.

Crello

Crello iŞablonları kullanarak el ilanları, logo tasarımları ve daha fazlası için tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olan bir grafik tasarım aracıdır.

Visme

Visme ikullanıcıların çevrimiçi grafikler, infografikler ve sunumlar oluşturmasına yardımcı olan bir grafik tasarım aracıdır.

Befunkey

Befunkey fotoğrafları düzenlemenize, çok çeşitli filtreler arasından seçim yapmanıza ve basit kolajlar oluşturmanıza yardımcı olan ücretsiz bir fotoğraf düzenleme aracıdır.

Snappa

Snappa basit tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olacak temel tasarım araçlarına ve özelliklerine odaklanan çevrimiçi bir grafik tasarım aracıdır.

PicsArt

PicsArt ifotoğraf efektleri, fotoğraf filtreleri eklemenize ve kolajlar oluşturmanıza yardımcı olan hızlı bir fotoğraf düzenleme yazılımıdır.

Fotojet

FotoJet fotoğrafları düzenlemek için ücretsiz bir tasarım aracıdır ve kırpma, yeniden boyutlandırma, döndürme, düzeltme, pozlama, keskinleştirme, bulanıklaştırma, vinyet ve eğme-kaydırma gibi bir dizi fotoğraf düzenleme aracına sahiptir.

Creatopy

Creatopy reklam tasarlamanıza yardımcı olan bir grafik tasarım aracı ve logo üreticisidir.

Inkscape

Inkscape vektörleri sıfırdan düzenlemenize, tasarlamanıza ve çizmenize yardımcı olan ücretsiz bir vektör grafik düzenleyicisidir.

Photoscissors

Photoscissors AI kullanarak fotoğraf arka planlarını kaldırmak için tek bir işe sahip ücretsiz bir grafik tasarım aracıdır.

Desygner

Desygner işletmelerin profesyonel şablonlarla basit grafik tasarım içeriği oluşturmasına yardımcı olur.

Designbold

Designbold Canva ile makul derecede kullanıcı dostu bir arayüze sahip ücretsiz bir grafik tasarım ücretidir.

Pixelmator

Pixelmator Pro, fotoğrafları düzenlemenize, yeniden boyutlandırmanıza, rötuş yapmanıza, renk düzeltmenize ve kırpmanıza izin veren çevrimiçi bir resim düzenleyicidir.

Picmaker

Picmaker ücretsiz ve ücretli şablonları kullanarak el ilanları, logo tasarımları ve daha fazlası için tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olan ücretsiz bir çevrimiçi grafik tasarım aracıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Tasarım veya metin yazarlığı konusunda deneyimim yoksa ne olur?

Terleme, seni koruduk! Yüzlerce çarpıcı özelleştirilebilir tasarım şablonu ve fotoğraf, video ve grafik varlıkları ile sıfırdan başlamanız gerekmez. AI'mızı istediğiniz herhangi bir kelimeyi, cümleyi ve hatta web sitesini besleyebilirsiniz ve saniyeler içinde türünün tek örneği bir kopyası hazır olacaktır!

Basitleştirilmiş'in Grafik Tasarım aracına hangi özellikler dahildir?

Her Basitleştirilmiş Grafik Tasarım planında binlerce ücretsiz şablona, ​​sınırsız tasarım ve video projesine, milyonlarca ücretsiz stok fotoğraf ve videoya ve ücretsiz bir arka plan kaldırıcıya erişebilirsiniz. Ancak marka kitinizi ekleme, özel yazı tiplerini yükleme, konuk ortak çalışanlar ekleme ve Sosyal Medya Takvimi ile yayıncıyı kullanma gibi ek özellikler yalnızca ücretli planlarda kullanılabilir. Ayrıca, planınıza bağlı olarak arka plan kaldırma kredileri değişiklik gösterecektir. Belirli planlara dahil olan tüm özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sizin veya ekibiniz için en iyi plana karar vermek için, bizim kontrol fiyat karşılaştırması

Grafik Tasarımcıyı mobil cihazımda kullanabilir miyim?

Evet! Basitleştirilmiş'in Grafik Tasarımcısını mobil site aracılığıyla tabletinizde veya hücrenizde kullanabilirsiniz. Web uygulamasıyla aynı işlevselliğe sahip olarak, hareket halindeyken sosyal medya için kolayca grafikler oluşturabilirsiniz. (Basitleştirilmiş uygulama yolda, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!)

Geri ödeme politikanız nedir?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri bir Free Forever planı sunuyoruz. Geri ödeme yapmıyoruz. Planınızdan memnun değilseniz veya değiştirmeniz gerekiyorsa, gelecekteki ücretlerden kaçınmak için planınızı eski sürüme geçirebilir veya aboneliğinizi duraklatabilirsiniz . Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı.

Müşteri desteğini ne kadar hızlı alabilirim?

Bizimle uygulamada sohbet edin veya bize bir e-posta gönderin, 24 saat içinde size geri dönelim. Sizden haber almak isteriz!

kendin gör

Kaydolun, topluluğa katılın, eğitimlerimize ve yardım merkezimize erişin - keyfini çıkarın!

Ücretsiz Başlayın

1 Milyondan Fazla Kullanıcımız Simplified Hakkında Ne Diyor?

ayush-pandey

Aman Patel

En iyi ortak tasarım platformlarından biri

Sanırım, Simplified'i sevmemin pek çok nedeni var. Burada bunlardan bazılarına değineceğim:

*Profesyonel şablonlar ve zengin kütüphaneler

*Ayrıca, kopyalar ve uzun biçimli içerik için bir AI yazıcı ile birlikte gelir

*Sosyal Medya Zamanlayıcı ile birlikte gelir

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik Tasarımcı ve Huni Tasarımcısı

Simplified kullanmayı seviyorum! Her gün kullanıyorum, tasarım, kopyalama ve pazarlama için benim uygulamam! Süper harika Uygulama

ayush-pandey

Amanda Weston

AI İçerik Oluşturucu

Bayıldım! Tek bir uygulamada yazma ve tasarlamanın basitliği 🎉 Sosyal medya pazarlamasını çocuk oyuncağı haline getiriyor ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Eşsiz, son derece etkili, hepsi bir arada uygulamada!

Kullandığınız her öğe için çok sayıda özellik ve açıklayıcı video olması en çok hoşuma giden şey. Tonlarca farklı yolunuz var ve isim kendisi için konuşuyor. SIMPLIFIED, çünkü basittir ve ihtiyacınız olabilecek her şeye 1 yazılımda sahiptir.

ayush-pandey

Damon Chen

referans.to'nun kurucusu

Canva aboneliğimi gelecek yıl yenilemeyeceğim. Simplified, benim vazgeçilmez tasarım uygulamam olacak! ✌️

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified sevimli bir uygulama

Ve oturum açtığım andan itibaren bunu onaylayabilirim. Simplified, çeşitli kullanışlı şablonlara bağlantılar dahil olmak üzere zengin içeriğe sahip hoş bir Gösterge Tablosu sunar ve harika içerik oluşturmak için ihtiyacım olan temel şeyleri ayarlar. Uygulamanın derinliklerine indiğimde, inanılmaz deneyimler.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Pazarlama Direktörü @ RAEK

Sihirli yeniden boyutlandırma oldukça şaşırtıcı görünüyor. Diğer tasarım platformlarında yeniden boyutlandırma sezgisel değildir ve oldukça fazla yeniden çalışma gerektirir. Aferin ve lansman için tebrikler!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Şimdiye kadarki en iyisi!

Banner yapmaktan içerik oluşturmaya, ilgili ve doğru hashtag'ler oluşturmaya kadar tüm özelliklerini seviyorum.

ayush-pandey

winner shoniran

Simplified Küçük İşletmemi Nasıl Kurtardı?

AI yazar, marka renkleri ekleyebileceğiniz marka varlıkları. Şablonlara bayılıyorum, çok etkileşimli ve özelleştirilebilirler, bayıldım!

ayush-pandey

javier21

Harika kullanıcı arayüzü ve tasarımı kolaylaştırın. Zaman kazandıran.

10 yılı aşkın bir süredir photoshop kullanıcısıyım, bu aracı ilk kez deniyorum, beni anında bağladı, kullanımı gerçekten kolay ve farklı boyutlarda görüntüler oluşturma yeteneği, gerçekten çok büyük bir artı nokta. Araç kullanıcı arayüzü gerçekten etkileşimlidir, hemen alabilirsiniz.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Adı gibi, Yazılımın kullanımı da çok BASİT

Harika içerik oluşturmak için birçok değerli şablona bağlantılar dahil olmak üzere iyi içerik panellerinin basit yönleri. Programa girdiğimde harika bir deneyimdi.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified Harika!

Kısaca özetlemek gerekirse, tasarım, sosyal medya reklamcılığı, blog yazma ve çok daha fazlası ile ilgileniyorsanız bu program tam size göre. Dürüst olmak gerekirse, burada listelenemeyecek kadar çok şey sunduğuna şaşırdım. Bu harika.

ayush-pandey

SomoSurfing

Şimdiye kadarki en iyi Yatırım!

Sosyal paylaşım görüntüleri, okuyucu etkileşimi oluşturmanın önemli bir parçasıdır. Kalite ne kadar iyi olursa, ziyaretçiniz orada o kadar uzun süre harcarsa, satın alma da dahil olmak üzere her türlü "harekete geçirici mesaja" ulaşma olasılığı o kadar artar.