Simplified [Sonsuza Kadar Ücretsiz] ve Invideo [360 $/yıl]

Hepsi bir arada video platformu

Gerçek Zamanlı Takım İşbirliği

Uygulama içi sosyal medya planlayıcısı

Sonsuza kadar ücretsiz veya ücretli prim

Kossiyetle son derece pürüzsüz iş akışı

feature icon

Videoları herhangi bir platformda oluşturun, özelleştirin ve yeniden boyutlandırın

Benzersiz, marka üzerinde videolar oluşturmak için yüzlerce premium, özelleştirilebilir şablon arasından seçim yapın. Videonuz bittiğinde, Sihirli Yeniden Boyut düğmesini tıklayarak her platform için anında yeniden boyutlandırın.

feature icon

Tüm ihtiyaçlarınız için video düzenleme özellikleri

Tasarımcı yapımı, premium şablonları keşfedin ve milyonlarca filigran içermeyen stok videosu arasından seçim yapın. Daha ilgi çekici videolar için öğeler ekleyin ve canlandırın.

feature icon

Öne çıkan videolarla takipçilere ilham verin

Güzel simgeler, illüstrasyonlar ve öğelerle kişiselleştirin. Stok ses parçalarımızdan mükemmel bir film müziği ile son dokunuşu ekleyin.

Simplified Invideo için en iyi alternatiftir

Ücretsiz deneme

sonsuza kadar ücretsiz

Ücretsiz Forvever

Fiyatlar

12$/ay

30 $/ay

1 Tıklama animasyonu

svg icon

Video kalitesi

1080p

720p

Video süresi

1 dk dışa aktarma uzunluğu

40 dakika

Filigransız

svg icon

Ses kitaplığı

Premium Ses kitaplığı

Evet

Konuşmadan yazıya

svg icon

altyazı uzunluğu

30 dakika otomatik altyazı

Evet

Altyazı dışa aktarma biçimi

Txt

Numara

Altyazılar

svg icon

Altyazı çevirisi

Numara

Marka ön ayarı

1

svg icon

Ön ayarlar

svg icon
Ücretsiz başlayın

Kredi Kartına Gerek Yok

Herhangi bir çevrimiçi platform için video oluşturun ve düzenleyin

Pazarlamanızı Sihirli Tek tıklamayla video düzenleyicisi araçlarıyla yükseltin. Instagram makaraları ve hikayeleri için videoları başlatın ve bitirin, YouTube, Tiktok, reklamlar ve yayınlar dakikalar içinde. Videoları önizleme, klon video şablonları, geçiş oluşturun ve hem MP4 hem de GIF olarak dışa aktarın. Premium kütüphanemizde her zaman canlandırabileceğiniz, yeniden boyutlandırabileceğiniz ve filtreleyebileceğiniz milyonlarca video, gif, grafik ve nesneye sahiptir!

Zahmetsiz video düzenleme

Warp Hızında İşbirliği Yapın

Gerçek zamanlı ekip işbirliği ile sorunsuz onay iş akışları oluşturun! Birden çok çalışma alanına katılmanıza, müşteriler ve iş arkadaşlarınızla düzenleme yapmanıza, roller ve izinler atamanıza, yorum ve etiketleme yapmanıza ve küresel bağlantıları paylaşmanıza olanak tanıyan tek bir platformda pazarlama stratejinizi modernleştirin. Kesinlikle öğrenme eğrisi gerektirmeyen hızlı yaratıcı araçlarla her gün 1 saat kazanın!

Simplified Üzerinde İşbirliği Yapın

Markanızı Tek Tıkla Her Yerde Paylaşın

Sosyal medya platformlarınızı Basitleştirilmiş ile entegre ettiğinizde birden fazla hesabı yönetin ve 10.000'e kadar gönderi planlayın. Instagram, Facebook, LinkedIn, YouTube, Twitter ve daha fazlasını, tutarlı markalı içeriği anında yayınlamanıza yardımcı olan tek tasarım uygulamasına bağlayın. Yüksek performanslı gönderileri otomatik olarak tasarlayın, yazın ve yayınlayın ve uygulamadan hiç ayrılmadan takipçilerle etkileşim kurun!

Tutarlı İçerik Sunun

Klasörleri, Marka Kitlerini ve Projeleri Organize Edin

Her biri için paylaşılabilir klasörler ve farklı çalışma alanları oluşturarak müşterileri ve projeleri ayırın ve düzenleyin. Basitleştirilmiş'e kendi benzersiz marka kitinizi yükleyin veya yeni başlayanlara uygun, kod gerektirmeyen tasarım araçlarıyla yeni marka varlıkları oluşturun. Tasarımları her zaman marka üzerinde tutmak için işletmenizin logolarını ve renk paletlerini ekleyin. Tasarım ve kopyalama AI uygulamamız, tüm günlük iş akışlarınızı basitleştirir!

İşinizi İnternette Büyütün

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Simplified geçmeliyim?

Marka bilinci oluşturmanızı, yapay zeka metin yazarlığı oluşturmanızı ve iş arkadaşlarınız ve müşterilerinizle gerçek zamanlı olarak işbirliği yapmanızı sağlayan dünyadaki tek tasarla ve kopyala yapay zeka platformuyuz. Aboneliklerimiz, gerçek faturaları ödeyen gerçek insanlar içindir, bu nedenle Basitleştirilmiş'i mümkün olduğunca basit (ve uygun fiyatlı) hale getirdik.

Tasarım veya metin yazarlığı konusunda deneyimim yoksa ne olur?

Terleme, seni koruduk! Yüzlerce çarpıcı özelleştirilebilir tasarım şablonunun yanı sıra fotoğraf, video ve grafik varlıkları ile bir daha asla sıfırdan başlamanız gerekmeyecek. AI'mıza sevdiğiniz herhangi bir kelimeyi, cümleyi ve hatta web sitelerini besleyebilirsiniz ve saniyeler içinde türünün tek örneği bir kopyası hazır olacaktır!

Simplified'in ücretsiz bir sürümü var mı?

Evet! Sonsuza kadar özgür kalacak bir Sonsuza Kadar Ücretsiz planımız var. Temel özelliklerimizi kullanmak isteyen bir ajans, serbest çalışan veya ekipseniz, bu plan tam size göre. Sınırsız tasarım projesi, 1000'den fazla yazı tipi, milyonlarca fotoğraf ve simge, binlerce şablon, anında yayınlama ve 1 GB depolama alanı elde edin.

Geri ödeme politikanız nedir?

Planınızdan memnun kalmazsanız 5 günlük para iade garantisi sunuyoruz, 5 günlük para iade süresinden sonra geri ödeme yapmıyoruz. Geri ödeme süresinin dışında kalmanız durumunda, gelecekteki ücretlerden kaçınmak için planınızı eski sürüme geçirebilir veya aboneliğinizi duraklatabilirsiniz . Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı.

Fiyatlandırmanız nasıl işliyor?

Fiyatlandırma, bireyler için 0 dolardan ve ekipler için 30 dolardan başlar. Fiyatlandırmamız iki şeye dayanmaktadır: planınızdaki ekip üyelerinin sayısı ve fatura döneminiz. Aradığınız şeye göre seçebileceğiniz dört planımız var fiyat karşılaştırması.

Müşteri desteğini ne kadar hızlı alabilirim?

Bizimle uygulama içinde sohbet edin veya bize bir e-posta gönderin, 24 saat içinde size geri döneceğiz. Sizden haber almak isteriz!

Piyasadaki en iyi Videoyu kullanmaya başlayın.

Simplified üzerinde markalarını oluşturan kuruculara, serbest çalışanlara ve ekiplere katılın.

Basitleştirilmiş ile Başlayın

1 Milyondan Fazla Kullanıcımız Simplified Hakkında Ne Diyor?

shalina

Salina Acharya

Şaşırtıcı içerik AI aracı

Basitleştirilmiş, en iyi UI arayüzüne sahiptir ve her şeyden önce, hizmet ömür boyu ücretsiz olarak kullanılabilir. Sosyal, video, pazarlama, grafik içeriğine hitap eder. Farklı seçenekler için belirli bir çalışma alanı tamamen ücretsiz olarak oluşturulabilir.

david

David Robertson

Her İşin Valesi Değil, Usta!

Simplified'ı birkaç aydır kullanıyorum ve kesintisiz geliştirme ve müşteri hizmetleri beni şaşırttı. Bunu edinin > Simplified, bir AI yazar, grafik tasarım aracı, video düzenleyici ve sosyal medya planlayıcıdır. Dört araç bir arada, iş akışımı düzene sokuyor ve diğer çeşitli araçların aboneliğinden çıkmamı sağlıyor - bana tonlarca para kazandırıyor. Evet, başladığımda kafa karıştırıcıydı, sorunluydu ve çok şey oluyordu. Ancak bu adamlar dinliyor ve platformun #BuildInPublic hashtag'ini kullandığını açıkça ortaya koyuyor - Bu hoşuma gitti. Birçoğu Canva, Jarvis vb. UX ve diğer yararlı öneriler sunabilirsem, belki tüm kullanım durumlarımı karşılayan aracı alabilirim. Ve oğlum, bu adamlar acele ettiler mi?!Yazım sırasında programlayıcı henüz yayında değil, ancak geçmiş performanslarına göre müşterilerim ve benim için bol olacağını biliyorum.Hiç şüphe yok ki eleştirilecekler bazıları tarafından çok fazla araca sahip oldukları için, ama onlar bunun için gidiyorlar... ve boru hattında sahip oldukları şey heyecan verici. Herhangi bir saa'da olduğu gibi, onu tam olarak kullanmak için kaputun altına girmelisiniz. Yap, sadece bir şeyler yap ve yakında öğreneceksin. Her işte usta mısın? Onlara biraz zaman tanıyın ve Basitleştirilmiş'in hepsinin Üstadı olduğunu göreceksiniz.

shivi

Shivi Jalota

Ne harika bir ürün. Video çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
ua thenation

ua thenation

Basitleştirilmiş yapay zeka içerik oluşturucu ve video oluşturucu kullanarak deneyim kazanın

İçerik oluşturucuya yardımcı olan içerik oluşturucunun basitliği. Belgelerde yalnızca istediğinizi oluşturabilir ve kopyalayabilir veya ekleyebilirsiniz. İkincisi, video oluşturma kullanıcı dostu ve esnektir; herhangi bir resim veya videoyu ve vektör boyutunu ayarlayabilirsiniz. Teklif oluşturmada hızlı yardım.

aman

Aman Patel

En iyi işbirlikçi tasarım platformlarından biri

Basitleştirilmiş'i sevmem için pek çok neden var sanırım. Burada bunlardan bazılarından bahsedeceğim:
*Profesyonel şablonlar ve zengin kitaplıklar
*Ayrıca kopyalar ve   uzun biçimli içerik için bir yapay zeka yazıcıyla birlikte gelir
*Ayrıca bir Sosyal Medya Zamanlayıcı ile birlikte gelir
*Ekip işbirliği özelliği
*Bileşeninizi kaydetme özelliği
*Video 5 dakikaya kadar düzenleyici

cherry

Cherry Lyn Pablo

Basitleştirilmiş kolaylaştırır.

Grafikleri, video düzenlemeyi ve yapay zekayı seviyorum

camilla

Camilla Cannarsa she/her

Her şey tek bir yerde!

Sevdiklerim:
- Yapay Zeka Yazarı
- Video oluşturucu
- İçerik oluşturmak için yararlı olan her şeye tek bir kontrol panelinde sahip olmak
- fiyat: mükemmel!

lovely

Lovely Khatun

Video kreasyonları harika görünüyor

Simplified, heyecan verici özellikleriyle diğer tüm içerik oluşturma araçlarının yerini alıyor ancak Simplified ile video oluşturma eğlenceli görünüyor. Farklı türde video içeriği oluşturmak için kullanabileceğiniz birçok şablon vardır. Web siteniz, sosyal medyanız veya diğer herhangi bir içerik için videolar oluşturmak için Basitleştirilmiş'te tüm normal özellikleri buldum.

Basitleştirilmiş, kendi yazı tiplerini yüklemeye izin verir, ancak yazı tipi dosyasının TTF veya OTF formatında olması gerektiğini unutmayın.

angus

Angus Peterson

Basitleştirilmiş Yapay Zeka Müthiştir. A.I, yazmayı çocuk oyuncağı haline getirir ve herhangi bir içerik oluşturucunun arkadaşıdır.

Profesyonel kopya yazar ve zamandan tasarruf sağlar. İçerik ve çeşitli sürümler yerinde ve kesindir. Bunu seslendirme araçları ve bir video düzenleyici ile kullanıyorum. Rakip ürünler makalelerde, blog gönderilerinde vb. daha az içeriğe izin veriyor.

stephen

Stephen Kelly

Basitleştirilmiş güç dolu. Bana şirketimi tek bir yerde pazarlamak için ihtiyacım olan her şeyi verdi.

AI asistanını, grafik araçlarını ve video araçlarını seviyorum. İster video ister grafik görüntü olsun, pazar materyalini hızlı bir şekilde oluşturmak oldukça kolaydır.

ayush-pandey

David M.

Video özellikleri o kadar harika ki. Uygulama, tıpkı adı gibi kullanımı basit olduğu için işimizle entegre etmek çok kolaydı, basitleştirildi.