Videoları Çevrimiçi Yükle Ücretsiz START Videolarınızı saniyeler içinde yükleyin!

Sürükle ve bırak videoları

Hızlı Video Yükleme

Birden fazla dışa aktarma biçimi

Kolay video yükleme

İçerik oluşturmayı basitleştirin, saniyeler içinde video yükleyin

Meşgul işletmeler, ajanslar ve ekipler, Simplified tarafından sunulan ücretsiz video yükleme hizmetinden yararlanabilir. Bu teknoloji ile doğrudan Google Drive veya bilgisayarınızdan entegre bir sanat tahtasına çevrimiçi video yükleyebilirsiniz; Bu, daha basit bir iş akışı sağlar ve uzun vadede zaman kazandırır. Bugün deneyin ve küçük işletmenizi, ajansınızı veya ekibinizi daha yüksek yüksekliklere götürün!

Simplified için çevrimiçi video nasıl hızlı yüklenir

1
Bir proje açın veya gösterge panelinizde 'Video Oluştur'u tıklayarak yeni bir video projesi başlatın.
2
Entegre Google Drive'ınızdan çevrimiçi video yüklemek için sol araç çubuğundaki 'Medya' düğmesini tıklayın.
3
Veya masaüstünüzden videolara tıklayın ve bunları sanat tahtanızın üzerine sürükleyip bırakın.
4
Video çevrimiçi yükledikten sonra, hepiniz hazırsınız! Videolarınıza düzenleyin, yeniden boyutlandırın, kırpın, filtreleyin, canlandırın ve metin veya fotoğraf ekleyin
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Bugün Video Oluştur

Ekibiniz için video tasarımını kolaylaştırın

Simplified, reklamlar, duyurular ve davetler gibi göz alıcı videolar oluşturmayı kolaylaştırır. Yapmanız gereken tek şey, uygulamadan zahmetsizce yapılabilen hızlı video yüklemesidir. Video yüklemek için herhangi bir video düzenleme deneyimi hakkında endişelenmenize gerek yok- Simplified sizin için ilgilenir. Uygulama, hikayenizi anlatan ve mesajı etkili bir şekilde karşılayan çeşitli özel videolara yardımcı olur, markanızla etkileşimi etkili bir şekilde artırabilirsiniz. Uygulama, promosyonlar ve duyurular için profesyonel görünümlü videolar oluşturmayı kolaylaştırır. Ücretsiz uygulamamızla, bir dizi ücretsiz video erişebilir veya çevrimiçi video yükleyebilirsiniz. Ücretsiz video yüklemesini yönetmek kolay ve çok yönlüdür - bu videoları istediğiniz zaman yeniden kullanabilirsiniz! Ayrıca, video düzenleme konusunda deneyim gerekmez! Markanız için konuşan ve bugün daha fazla katılım sağlayan özel videolarımızdan yararlanın.

Simplified ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

Kaç video yükleyebilirim?

Tasarımlarınızda kullanmak ve yeniden kullanmak için Simplified uygulamaya 500MB boyutuna kadar herhangi bir sayıda video yükleyin. Bunları varlıklarınıza ve paylaşılan klasörlere ekleyin, böylece meslektaşları da bunları kullanabilir ve istediğiniz zaman değiştirebilir veya silin.

Video düzenleyiciyi kullanmaya nasıl başlayabilirim?

Simpleified'in video düzenleyicisini kullanmaya başlamak çok kolaydır. Sonsuza dek ücretsiz bir hesap için kaydolabilir veya birçok fiyatlandırma planımızdan birini seçebilirsiniz. Oturum açtıktan sonra "Video Oluştur" u seçin ve çeşitli video formatları ve şablonları arasından seçim yapın. Veya videonuzu sıfırdan oluşturmak istiyorsanız, 'Özel Boyut' seçeneğini seçin, medya varlıklarımızı kullanarak tasarım yapmaya başlayın veya kendi yükleyin!

Yeni başlayansam profesyonel görünümlü videolar nasıl yapabilirim?

Simplified, tüm yaratıcıları inanılmaz şeyler oluşturmak için basit araçlarla güçlendirmek için yapıldı. İster yeni başlayan ister uzman bir video yaratıcısı olun, platformumuz size binlerce şablona ve telifsiz videolar, fotoğraflar, grafikler, GIF'ler, yazı tipleri ve daha fazlası gibi medya varlıklarından oluşan bir kütüphaneye erişmenizi sağlar. herhangi bir zamanda ve herhangi bir seviyede. Ayrıca, sezgisel video düzenleme özelliklerimiz, içerik oluşturuculara videoları kolaylıkla kesme, ekleme veya kesme yeteneği verir. Deneyim gerektirmemektedir!

Simpleified'in video düzenleyicisini mobil cihazımda kullanabilir miyim?

Evet. Simpleified.com web sitemiz aracılığıyla telefonunuzdan veya tabletinizden Simplified kullanabilirsiniz. Mobil uygulamamız şimdi her gün piyasaya sürülmeli, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!

Geri ödeme politikanız nedir?

Planınızdan memnun kalmazsanız 5 günlük para iade garantisi sunuyoruz, 5 günlük para iade süresinden sonra geri ödeme yapmıyoruz. Geri ödeme süresinin dışında kalmanız durumunda, gelecekteki ücretlerden kaçınmak için planınızı eski sürüme geçirebilir veya aboneliğinizi duraklatabilirsiniz .
Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı .

Anında video yüklemeleriyle zamanınızı geri alın

Video Düzenleme Herkes içindir. Simplified ile Daha Hızlı Videolar Oluşturun

Kaydolun ve Bugün Başlayın

1 Milyondan Fazla Kullanıcımız Simplified Hakkında Ne Diyor?

shalina

Salina Acharya

Şaşırtıcı içerik AI aracı

Basitleştirilmiş, en iyi UI arayüzüne sahiptir ve her şeyden önce, hizmet ömür boyu ücretsiz olarak kullanılabilir. Sosyal, video, pazarlama, grafik içeriğine hitap eder. Farklı seçenekler için belirli bir çalışma alanı tamamen ücretsiz olarak oluşturulabilir.

david

David Robertson

Her İşin Valesi Değil, Usta!

Simplified'ı birkaç aydır kullanıyorum ve kesintisiz geliştirme ve müşteri hizmetleri beni şaşırttı. Bunu edinin > Simplified, bir AI yazar, grafik tasarım aracı, video düzenleyici ve sosyal medya planlayıcıdır. Dört araç bir arada, iş akışımı düzene sokuyor ve diğer çeşitli araçların aboneliğinden çıkmamı sağlıyor - bana tonlarca para kazandırıyor. Evet, başladığımda kafa karıştırıcıydı, sorunluydu ve çok şey oluyordu. Ancak bu adamlar dinliyor ve platformun #BuildInPublic hashtag'ini kullandığını açıkça ortaya koyuyor - Bu hoşuma gitti. Birçoğu Canva, Jarvis vb. UX ve diğer yararlı öneriler sunabilirsem, belki tüm kullanım durumlarımı karşılayan aracı alabilirim. Ve oğlum, bu adamlar acele ettiler mi?!Yazım sırasında programlayıcı henüz yayında değil, ancak geçmiş performanslarına göre müşterilerim ve benim için bol olacağını biliyorum.Hiç şüphe yok ki eleştirilecekler bazıları tarafından çok fazla araca sahip oldukları için, ama onlar bunun için gidiyorlar... ve boru hattında sahip oldukları şey heyecan verici. Herhangi bir saa'da olduğu gibi, onu tam olarak kullanmak için kaputun altına girmelisiniz. Yap, sadece bir şeyler yap ve yakında öğreneceksin. Her işte usta mısın? Onlara biraz zaman tanıyın ve Basitleştirilmiş'in hepsinin Üstadı olduğunu göreceksiniz.

shivi

Shivi Jalota

Ne harika bir ürün. Video çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
ua thenation

ua thenation

Basitleştirilmiş yapay zeka içerik oluşturucu ve video oluşturucu kullanarak deneyim kazanın

İçerik oluşturucuya yardımcı olan içerik oluşturucunun basitliği. Belgelerde yalnızca istediğinizi oluşturabilir ve kopyalayabilir veya ekleyebilirsiniz. İkincisi, video oluşturma kullanıcı dostu ve esnektir; herhangi bir resim veya videoyu ve vektör boyutunu ayarlayabilirsiniz. Teklif oluşturmada hızlı yardım.

aman

Aman Patel

En iyi işbirlikçi tasarım platformlarından biri

Basitleştirilmiş'i sevmem için pek çok neden var sanırım. Burada bunlardan bazılarından bahsedeceğim:
*Profesyonel şablonlar ve zengin kitaplıklar
*Ayrıca kopyalar ve   uzun biçimli içerik için bir yapay zeka yazıcıyla birlikte gelir
*Ayrıca bir Sosyal Medya Zamanlayıcı ile birlikte gelir
*Ekip işbirliği özelliği
*Bileşeninizi kaydetme özelliği
*Video 5 dakikaya kadar düzenleyici

cherry

Cherry Lyn Pablo

Basitleştirilmiş kolaylaştırır.

Grafikleri, video düzenlemeyi ve yapay zekayı seviyorum

camilla

Camilla Cannarsa she/her

Her şey tek bir yerde!

Sevdiklerim:
- Yapay Zeka Yazarı
- Video oluşturucu
- İçerik oluşturmak için yararlı olan her şeye tek bir kontrol panelinde sahip olmak
- fiyat: mükemmel!

lovely

Lovely Khatun

Video kreasyonları harika görünüyor

Simplified, heyecan verici özellikleriyle diğer tüm içerik oluşturma araçlarının yerini alıyor ancak Simplified ile video oluşturma eğlenceli görünüyor. Farklı türde video içeriği oluşturmak için kullanabileceğiniz birçok şablon vardır. Web siteniz, sosyal medyanız veya diğer herhangi bir içerik için videolar oluşturmak için Basitleştirilmiş'te tüm normal özellikleri buldum.

Basitleştirilmiş, kendi yazı tiplerini yüklemeye izin verir, ancak yazı tipi dosyasının TTF veya OTF formatında olması gerektiğini unutmayın.

angus

Angus Peterson

Basitleştirilmiş Yapay Zeka Müthiştir. A.I, yazmayı çocuk oyuncağı haline getirir ve herhangi bir içerik oluşturucunun arkadaşıdır.

Profesyonel kopya yazar ve zamandan tasarruf sağlar. İçerik ve çeşitli sürümler yerinde ve kesindir. Bunu seslendirme araçları ve bir video düzenleyici ile kullanıyorum. Rakip ürünler makalelerde, blog gönderilerinde vb. daha az içeriğe izin veriyor.

stephen

Stephen Kelly

Basitleştirilmiş güç dolu. Bana şirketimi tek bir yerde pazarlamak için ihtiyacım olan her şeyi verdi.

AI asistanını, grafik araçlarını ve video araçlarını seviyorum. İster video ister grafik görüntü olsun, pazar materyalini hızlı bir şekilde oluşturmak oldukça kolaydır.

ayush-pandey

David M.

Video özellikleri o kadar harika ki. Uygulama, tıpkı adı gibi kullanımı basit olduğu için işimizle entegre etmek çok kolaydı, basitleştirildi.