Simplified AI Presentation Maker - Sunum Tasarlamanın Zahmetsiz Yolu

Tasarıma Saatler Harcamadan Profesyonel ve Markaya Uygun Desteler Oluşturun.

TR AI Sunum Yapıcı
generate quality ai copywriting

Saniyeler İçinde Sıkışmış Halden Çarpıcı Destelere Geçin

Sıfırdan bir deste veya sunum oluşturmak, her zaman sahip olmadığımız zaman, enerji ve beceri gerektirir. İster bağış toplama teklifi, ister marka destesi veya pazarlama sunumu oluşturuyor olun, AI Presentation Maker, saniyeler içinde resimler ve kopyalarla tamamlanan yapay zeka tarafından oluşturulmuş olağanüstü sunumlar oluşturarak tasarım aşamasında sıkışıp kalmanıza yardımcı olacaktır.

Sunum Yapıcı Nasıl Kullanılır?

1

Design Dashboard'da "AI ile Oluştur" seçeneğine tıklayın. "AI Sunumu"nu seçin.

2

Bize sunum konunuzdan bahsedin,  "Oluştur"u tıklayın ve sihrin gerçekleşmesine izin verin.

3

Simplified AI Sunum oluşturucu, sizin için saniyeler içinde otomatik olarak çarpıcı bir özelleştirilebilir sunum oluşturacaktır.

Şimdi Yapay Zeka Sunumları Oluşturun
rewrite and improve copy with the copy generator

Sunum Oluşturma Sürecinizi Kolaylaştırın

Ekibinizin üretkenliğini artırın, göz kamaştırıcı tasarımlarla müşterilerinizi etkileyin ve Simplified'ın Yapay Zeka Sunumunun zor işleri sizin yerinize yapmasına izin vererek beyninizi dinlendirin. Tek yapmanız gereken bir konu girmek ve yapay zekanın benzersiz bir sunum oluşturmasını izlemek. Artı, tamamen özelleştirilebilir, böylece siz ve ekibiniz işbirliği yapabilir ve onu istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Yazı tipi, metin, renk, resimler ve seslerden, zamandan ve emekten tasarruf ederken harika tasarımlar yaratmak için tüm güce sahipsiniz!

Simplified ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

AI Presentation Maker SSS

faqs Icon

AI Presentation Maker gerçekten herhangi bir konuda sunum oluşturabilir mi?

Evet! Seçtiğiniz konuyu girmeniz yeterlidir ve anında bir sunum oluşturulur. Konu ister "salsa dansı" ister "egzersizin önemi" olsun, yapay zekamız düzenlemeniz veya olduğu gibi saklamanız için güzel tasarlanmış desteler oluşturacaktır.
faqs Icon

Yapay Zeka Tarafından Oluşturulan Sunumu PDF olarak indirebilir miyim?

Evet, AI kullanılarak oluşturulan sunumları pdf olarak indirebilir veya sunumlarınızı çevrimiçi olarak herkesin görebileceği şekilde yayınlayabilirsiniz.
faqs Icon

Sunumumu bir video projesine dönüştürebilir miyim?

Kesinlikle! Bunu, ekranınızın alt kısmındaki sanat panonuzdaki slaytlar arasına geçiş efektleri ekleyerek yapabilirsiniz. Sununuzun üzerindeki panele gidin ve "Canlandır" düğmesine basın. Sağ tarafta, çeşitli geçiş efekti seçeneklerini görüntüleyen bir hazır ayarlar paneli açılır. Sanat panonuzdaki "+"ya basarak istediğinizi seçin, ardından istediğiniz etkiyi tıklayın. Sunum gereksinimlerinize neyin uygun olduğunu görmek için farklı seçeneklerle oynayın.
faqs Icon

Sunumumu düzenlemek için kullanabileceğim klavye kısayolları var mı?

Kesinlikle. Klavye Kısayollarını açmak için Panel, ekranınızın sol alt tarafındaki "KISAYOL TUŞLARI"na basın. Ekranınızın sağ tarafında bir Klavye kısayolları listesi belirecektir.
faqs Icon

Müşteri desteğini ne kadar hızlı alabilirim?

Bizimle uygulama içinde sohbet edin veya bize bir e-posta gönderin, size 24 saat içinde geri döneceğiz. Sizden haber almak isteriz!

Kolay, göz alıcı sunumlar sadece bir tık uzağınızda!

Basitleştirilmiş AI Presentation Maker ile zamandan ve emekten tasarruf edin

AI Presentation maker'ı deneyin

1 milyondan fazla kullanıcımız Simplified hakkında ne diyor?

ayush-pandey

Rodrigo Macedo de Miranda

Bu, en inanılmaz AI platformlarından biridir.

Bunu Tasarım, Videolar, Sunumlar ve metin için kullanabiliriz, böylece her şey aynı yerde olur. Bunu profesyonel şeyler için kullanmadığım için Ücretsiz üye olarak başladım, ancak bundan çok keyif alıyorum! Lütfen, tavsiye ederim!

ayush-pandey

Ajit Mane

Zaman tasarrufu ve daha yaratıcı

yapay zeka kullanarak powerpoint sunumu slayt yapımı

ayush-pandey

Marcin Wiatr

Hey! Bağlantıyı kurmak güzel!

Zarif bir alete benziyor! Sunumu da çok seviyorum.