Dakikalar halinde çevrimiçi bulanık görüntüler

Tek tıklamada fotoğrafları bulanık

En iyi çevrimiçi fotoğraf editörü

Bulanık arka plan görüntüleri

Ücretsiz bulanık görüntü üreticisi

bg-home-simplifiedbg-home-simplified

Çevrimiçi fotoğrafları ve görüntüleri bulanık

Simpleified'in Easy Blur Image Maker ile ücretsiz olarak bulanık görüntüler. Sadece filtrelemek istediğiniz fotoğrafı seçin, efekt simgesini tıklayın ve Blur'u seçin. Ardından bulanıklık filtresini tıklayın ve bir bulanıklık görüntüsü oluşturmak için uygulayın! Bulanık fotoğrafınızı mükemmelleştirmek ister misiniz? Kendi benzersiz bir fotoğraf etkisi oluşturmak için kaydırıcıları kullanarak herhangi bir fotoğrafın sıcaklığını, kontrastını, parlaklığını ve doygunluğunu ayarlayın. Fotoğraf düzenleme hiç bu kadar hızlı olmamıştı!

Simplified bir fotoğrafı nasıl bulanıklaştırır ve düzenlenir

1
Bir tasarım projesi açın ve şablonunuza 'medya' veya 'varlıklar' klasörlerinden resimler ekleyin.
2
İstediğiniz görüntüyü seçin ve sanat tahtanızın üzerindeki araç çubuğunda 'Filtreler Uygula' simgesini tıklayın.
3
Filtreyi seçin, ardından parlaklığı, kontrastını, huerotasyonu ve doygunluğu ayarlamak için menüyü aşağı kaydırın.
4
Ayarları Nötr olarak ayarlamak için 'Filtreyi Sıfırla' tıklayın.
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Ücretsiz tasarım yazılımımızı deneyin

Filigransız bulanık fotoğraflar için mükemmel bir resim editörü

Diğer görüntü editörlerinden farklı olarak, kendi resimlerinizi düzenleyebilir, bulanıklık efektini ücretsiz olarak kullanabilir ve bulanık fotoğrafları ve düzenlenmiş tasarımları filigran olmadan indirebilirsiniz. Ayrıca, Simpleified'in uygulama içi görüntü kütüphanesi ekstra bir ücret ödemeden filigran içermeyen stok fotoğraflarıyla birlikte geldiğinde çevrimiçi görüntüler arayışını boşa harcamanız gerekmeyecektir. Web sitelerinde, sosyal medyada, uygulamalarda ve daha fazlasını sadece saniyeler içinde kullanabileceğiniz profesyonel resimler alın. Ardından bulanık bir görüntü oluşturmak için bir düğmeyi tıklayın.

Simplified ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

Tasarım veya metin yazarlığı konusunda deneyimim yoksa ne olur?

Terleme, seni örtbas ettik! Fotoğraf, video ve grafik varlıkların yanı sıra yüzlerce çarpıcı özelleştirilebilir tasarım şablonuyla, bir daha asla sıfırdan başlamanız gerekmez. AI'ımızı sevdiğiniz herhangi bir kelime, cümle ve hatta web sitelerini besleyebilirsiniz ve saniyeler içinde sizin için hazır bir kopyaya sahip olacak!

Basitleştirilmiş'in Grafik Tasarım aracına hangi özellikler dahildir?

Her Basitleştirilmiş Grafik Tasarım planında binlerce ücretsiz şablona, ​​sınırsız tasarım ve video projesine, milyonlarca ücretsiz stok fotoğraf ve videoya ve ücretsiz bir arka plan kaldırıcıya erişebilirsiniz. Ancak marka kitinizi ekleme, özel yazı tiplerini yükleme, konuk ortak çalışanlar ekleme ve Sosyal Medya Takvimi ile yayıncıyı kullanma gibi ek özellikler yalnızca ücretli planlarda kullanılabilir. Ayrıca, planınıza bağlı olarak arka plan kaldırma kredileri değişiklik gösterecektir. Belirli planlara dahil olan tüm özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sizin veya ekibiniz için en iyi plana karar vermek için, bizim kontrol fiyat karşılaştırması

Grafik Tasarımcıyı mobil cihazımda kullanabilir miyim?

Evet! Basitleştirilmiş'in Grafik Tasarımcısını mobil site aracılığıyla tabletinizde veya hücrenizde kullanabilirsiniz. Web uygulamasıyla aynı işlevselliğe sahip olarak, hareket halindeyken sosyal medya için kolayca grafikler oluşturabilirsiniz. (Basitleştirilmiş uygulama yolda, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!)

Müşteri desteğini ne kadar hızlı alabilirim?

Bizimle uygulamada sohbet edin veya bize bir e-posta gönderin, 24 saat içinde size geri dönelim. Sizden haber almak isteriz!

Geri ödeme politikanız nedir?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri bir Free Forever planı sunuyoruz. Geri ödeme yapmıyoruz. Planınızdan memnun değilseniz veya değiştirmeniz gerekiyorsa, gelecekteki ücretlerden kaçınmak için planınızı eski sürüme geçirebilir veya aboneliğinizi duraklatabilirsiniz . Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı.

Saniyeler içinde renk gradyanlarıyla güzel görüntüler veya videolar oluşturun

Simplified üzerinde markalarını oluşturan kuruculara, serbest çalışanlara ve ekiplere katılın.

Kaydolun Ve Bugün Başlayın

1 Milyondan Fazla Kullanıcımız Simplified Hakkında Ne Diyor?

ayush-pandey

Aman Patel

En iyi ortak tasarım platformlarından biri

Sanırım, Simplified'i sevmemin pek çok nedeni var. Burada bunlardan bazılarına değineceğim:

*Profesyonel şablonlar ve zengin kütüphaneler

*Ayrıca, kopyalar ve uzun biçimli içerik için bir AI yazıcı ile birlikte gelir

*Sosyal Medya Zamanlayıcı ile birlikte gelir

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik Tasarımcı ve Huni Tasarımcısı

Simplified kullanmayı seviyorum! Her gün kullanıyorum, tasarım, kopyalama ve pazarlama için benim uygulamam! Süper harika Uygulama

ayush-pandey

Amanda Weston

AI İçerik Oluşturucu

Bayıldım! Tek bir uygulamada yazma ve tasarlamanın basitliği 🎉 Sosyal medya pazarlamasını çocuk oyuncağı haline getiriyor ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Eşsiz, son derece etkili, hepsi bir arada uygulamada!

Kullandığınız her öğe için çok sayıda özellik ve açıklayıcı video olması en çok hoşuma giden şey. Tonlarca farklı yolunuz var ve isim kendisi için konuşuyor. SIMPLIFIED, çünkü basittir ve ihtiyacınız olabilecek her şeye 1 yazılımda sahiptir.

ayush-pandey

Damon Chen

referans.to'nun kurucusu

Canva aboneliğimi gelecek yıl yenilemeyeceğim. Simplified, benim vazgeçilmez tasarım uygulamam olacak! ✌️

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified sevimli bir uygulama

Ve oturum açtığım andan itibaren bunu onaylayabilirim. Simplified, çeşitli kullanışlı şablonlara bağlantılar dahil olmak üzere zengin içeriğe sahip hoş bir Gösterge Tablosu sunar ve harika içerik oluşturmak için ihtiyacım olan temel şeyleri ayarlar. Uygulamanın derinliklerine indiğimde, inanılmaz deneyimler.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Pazarlama Direktörü @ RAEK

Sihirli yeniden boyutlandırma oldukça şaşırtıcı görünüyor. Diğer tasarım platformlarında yeniden boyutlandırma sezgisel değildir ve oldukça fazla yeniden çalışma gerektirir. Aferin ve lansman için tebrikler!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Şimdiye kadarki en iyisi!

Banner yapmaktan içerik oluşturmaya, ilgili ve doğru hashtag'ler oluşturmaya kadar tüm özelliklerini seviyorum.

ayush-pandey

winner shoniran

Simplified Küçük İşletmemi Nasıl Kurtardı?

AI yazar, marka renkleri ekleyebileceğiniz marka varlıkları. Şablonlara bayılıyorum, çok etkileşimli ve özelleştirilebilirler, bayıldım!

ayush-pandey

javier21

Harika kullanıcı arayüzü ve tasarımı kolaylaştırın. Zaman kazandıran.

10 yılı aşkın bir süredir photoshop kullanıcısıyım, bu aracı ilk kez deniyorum, beni anında bağladı, kullanımı gerçekten kolay ve farklı boyutlarda görüntüler oluşturma yeteneği, gerçekten çok büyük bir artı nokta. Araç kullanıcı arayüzü gerçekten etkileşimlidir, hemen alabilirsiniz.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Adı gibi, Yazılımın kullanımı da çok BASİT

Harika içerik oluşturmak için birçok değerli şablona bağlantılar dahil olmak üzere iyi içerik panellerinin basit yönleri. Programa girdiğimde harika bir deneyimdi.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified Harika!

Kısaca özetlemek gerekirse, tasarım, sosyal medya reklamcılığı, blog yazma ve çok daha fazlası ile ilgileniyorsanız bu program tam size göre. Dürüst olmak gerekirse, burada listelenemeyecek kadar çok şey sunduğuna şaşırdım. Bu harika.

ayush-pandey

SomoSurfing

Şimdiye kadarki en iyi Yatırım!

Sosyal paylaşım görüntüleri, okuyucu etkileşimi oluşturmanın önemli bir parçasıdır. Kalite ne kadar iyi olursa, ziyaretçiniz orada o kadar uzun süre harcarsa, satın alma da dahil olmak üzere her türlü "harekete geçirici mesaja" ulaşma olasılığı o kadar artar.