En iyi Viddyoze alternatifiyle muhteşem video içeriği oluşturun

Instagram makaralarınızı, tiktoks veya youtube video içeriğinizi hızlandırmak ister misiniz? Bunu yapmanıza yardımcı olacak kullanımı kolay ve uygun fiyatlı bir video editörü mi arıyorsunuz? O zaman daha fazla görünmeyin! Simplified, bir Pro gibi göz alıcı videolar oluşturmak için ihtiyacınız olan yüksek kaliteli özellikleri, araçları ve şablonları verir. Videoları kolayca kırpın, ekleyin, hızlandırın veya yavaşlatın. Ses, animasyonlar ekleyin, filtreler uygulayın ve çok daha fazlası. Simplified's Video Düzenleyicisi, karmaşık, pahalı düzenleme yazılımının güçlenmesi olmadan daha iyi kısa veya uzun biçimli video içeriği oluşturmak isteyen herkes için mükemmel bir alternatiftir.

Simplified vs viddyoze
Video Editör Alternatifi

İçerik Yaratıcıları ve Pazarlamacılar için en iyi video editörleri

Simplified

Simplified en iyi çevrimiçi AI içerik yazarı, AI makale yazarı, AI deneme yazarı, AI altyazı yazarı ve daha fazlasıdır. Sonsuza kadar ücretsiz.

Clipchamp

Simplified, Clipchamp'a En İyi Alternatiftir. İkisini de burada karşılaştırın ve nedenini keşfedin.

Movavi

Simplified, Movavi'ye En İyi Alternatiftir. İkisini de burada karşılaştırın ve nedenini keşfedin.

Cyberlink

Simplified, Cyberlink'e En İyi Alternatiftir. İkisini de burada karşılaştırın ve nedenini keşfedin.

Videostudio

Simplified, Videostudio'ya En İyi Alternatiftir. İkisini de burada karşılaştırın ve nedenini keşfedin.

Nero

Simplified, Nero'ya En İyi Alternatiftir. İkisini de burada karşılaştırın ve nedenini keşfedin.

Magix Movie Studio

Simplified, Magix Movie Studio'ya En İyi Alternatiftir. İkisini de burada karşılaştırın ve nedenini keşfedin.

Filmora

Simplified, Filmora'ya En İyi Alternatif. İkisini de burada karşılaştırın ve nedenini keşfedin.

Bolide Movie Creator

Simplified, Bolide Movie Creator'a En İyi Alternatiftir. İkisini de burada karşılaştırın ve nedenini keşfedin.

Final Cut Pro

Simplified, Final Cut Pro'ya En İyi Alternatiftir. İkisini de burada karşılaştırın ve nedenini keşfedin.

Adobe Premiere Pro

Simplified, Adobe Premiere Pro'nun En İyi Alternatifidir. İkisini de burada karşılaştırın ve nedenini keşfedin.

Flixier Pro

Simplified, Flixier Pro'ya En İyi Alternatiftir. İkisini de burada karşılaştırın ve nedenini keşfedin.

Magisto

Simplified, Magisto'nun En İyi Alternatifidir. İkisini de burada karşılaştırın ve nedenini keşfedin.

Wevideo

Simplified, Wevideo'ya En İyi Alternatiftir. İkisini de burada karşılaştırın ve nedenini keşfedin.

Lightworks

Simplified, Lightworks'e En İyi Alternatiftir. İkisini de burada karşılaştırın ve nedenini keşfedin.

Invideo

Simplified, Video İçi için En İyi Alternatiftir. İkisini de burada karşılaştırın ve nedenini keşfedin.

Sıkça Sorulan Sorular

Yeni başlayan biriysem nasıl profesyonel görünümlü videolar yapabilirim?

Tüm içerik oluşturucuları harika şeyler yaratmaları için basit araçlarla güçlendirmek için basitleştirildi. İster yeni başlayan ister uzman bir video yaratıcısı olun, platformumuz, oluşturmaya başlamanıza yardımcı olmak için binlerce şablona ve telifsiz videolar, fotoğraflar, grafikler, GIF'ler, yazı tipleri ve daha fazlası gibi bir medya varlıkları kitaplığına erişmenizi sağlar. herhangi bir zamanda ve herhangi bir seviyede. Ayrıca, sezgisel video düzenleme özelliklerimiz, içerik oluşturuculara videoları kolaylıkla kırpma, birleştirme veya kesme olanağı verir. Deneyim gerektirmemektedir!

Video Düzenleyici'yi kullanmaya nasıl başlarım?

Basitleştirilmiş'in video düzenleyicisini kullanmaya başlamak çok kolaydır. Sonsuza kadar ücretsiz bir hesaba kaydolabilir veya birçok fiyatlandırma planımızdan birini seçebilirsiniz . Oturum açtıktan sonra 'Video Oluştur'u seçin ve çeşitli video biçimleri ve şablonları arasından seçim yapın. Veya videonuzu sıfırdan oluşturmak istiyorsanız, 'Özel Boyut' seçeneğini seçin, medya varlıklarımızı kullanarak tasarlamaya başlayın veya kendi videonuzu yükleyin!

Yeni başlayan biriysem nasıl profesyonel görünümlü videolar yapabilirim?

Tüm içerik oluşturucuları harika şeyler yaratmaları için basit araçlarla güçlendirmek için basitleştirildi. İster yeni başlayan ister uzman bir video yaratıcısı olun, platformumuz, oluşturmaya başlamanıza yardımcı olmak için binlerce şablona ve telifsiz videolar, fotoğraflar, grafikler, GIF'ler, yazı tipleri ve daha fazlası gibi bir medya varlıkları kitaplığına erişmenizi sağlar. herhangi bir zamanda ve herhangi bir seviyede. Ayrıca, sezgisel video düzenleme özelliklerimiz, içerik oluşturuculara videoları kolaylıkla kırpma, birleştirme veya kesme olanağı verir. Deneyim gerektirmemektedir!

Simplified video düzenleyiciyi mobil cihazımda kullanabilir miyim?

Evet. Basitleştirilmiş'i telefonunuzdan veya tabletinizden Simplified.com web sitemiz üzerinden kullanabilirsiniz . Mobil uygulamamız herhangi bir gün başlayabilir, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!

Video İçeriğinizi Yükseltmeye Hazır mısınız?

Harika videolar oluşturmak için zaten Simplified'i kullanan diğer içerik oluşturuculara, pazarlamacılara, markalara ve ekiplere katılın.

Simplified Ücretsiz Deneyin

1 Milyondan Fazla Kullanıcımız Simplified Hakkında Ne Diyor?

shalina

Salina Acharya

Şaşırtıcı içerik AI aracı

Basitleştirilmiş, en iyi UI arayüzüne sahiptir ve her şeyden önce, hizmet ömür boyu ücretsiz olarak kullanılabilir. Sosyal, video, pazarlama, grafik içeriğine hitap eder. Farklı seçenekler için belirli bir çalışma alanı tamamen ücretsiz olarak oluşturulabilir.

david

David Robertson

Her İşin Valesi Değil, Usta!

Simplified'ı birkaç aydır kullanıyorum ve kesintisiz geliştirme ve müşteri hizmetleri beni şaşırttı. Bunu edinin > Simplified, bir AI yazar, grafik tasarım aracı, video düzenleyici ve sosyal medya planlayıcıdır. Dört araç bir arada, iş akışımı düzene sokuyor ve diğer çeşitli araçların aboneliğinden çıkmamı sağlıyor - bana tonlarca para kazandırıyor. Evet, başladığımda kafa karıştırıcıydı, sorunluydu ve çok şey oluyordu. Ancak bu adamlar dinliyor ve platformun #BuildInPublic hashtag'ini kullandığını açıkça ortaya koyuyor - Bu hoşuma gitti. Birçoğu Canva, Jarvis vb. UX ve diğer yararlı öneriler sunabilirsem, belki tüm kullanım durumlarımı karşılayan aracı alabilirim. Ve oğlum, bu adamlar acele ettiler mi?!Yazım sırasında programlayıcı henüz yayında değil, ancak geçmiş performanslarına göre müşterilerim ve benim için bol olacağını biliyorum.Hiç şüphe yok ki eleştirilecekler bazıları tarafından çok fazla araca sahip oldukları için, ama onlar bunun için gidiyorlar... ve boru hattında sahip oldukları şey heyecan verici. Herhangi bir saa'da olduğu gibi, onu tam olarak kullanmak için kaputun altına girmelisiniz. Yap, sadece bir şeyler yap ve yakında öğreneceksin. Her işte usta mısın? Onlara biraz zaman tanıyın ve Basitleştirilmiş'in hepsinin Üstadı olduğunu göreceksiniz.

shivi

Shivi Jalota

Ne harika bir ürün. Video çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
ua thenation

ua thenation

Basitleştirilmiş yapay zeka içerik oluşturucu ve video oluşturucu kullanarak deneyim kazanın

İçerik oluşturucuya yardımcı olan içerik oluşturucunun basitliği. Belgelerde yalnızca istediğinizi oluşturabilir ve kopyalayabilir veya ekleyebilirsiniz. İkincisi, video oluşturma kullanıcı dostu ve esnektir; herhangi bir resim veya videoyu ve vektör boyutunu ayarlayabilirsiniz. Teklif oluşturmada hızlı yardım.

aman

Aman Patel

En iyi işbirlikçi tasarım platformlarından biri

Basitleştirilmiş'i sevmem için pek çok neden var sanırım. Burada bunlardan bazılarından bahsedeceğim:
*Profesyonel şablonlar ve zengin kitaplıklar
*Ayrıca kopyalar ve   uzun biçimli içerik için bir yapay zeka yazıcıyla birlikte gelir
*Ayrıca bir Sosyal Medya Zamanlayıcı ile birlikte gelir
*Ekip işbirliği özelliği
*Bileşeninizi kaydetme özelliği
*Video 5 dakikaya kadar düzenleyici

cherry

Cherry Lyn Pablo

Basitleştirilmiş kolaylaştırır.

Grafikleri, video düzenlemeyi ve yapay zekayı seviyorum

camilla

Camilla Cannarsa she/her

Her şey tek bir yerde!

Sevdiklerim:
- Yapay Zeka Yazarı
- Video oluşturucu
- İçerik oluşturmak için yararlı olan her şeye tek bir kontrol panelinde sahip olmak
- fiyat: mükemmel!

lovely

Lovely Khatun

Video kreasyonları harika görünüyor

Simplified, heyecan verici özellikleriyle diğer tüm içerik oluşturma araçlarının yerini alıyor ancak Simplified ile video oluşturma eğlenceli görünüyor. Farklı türde video içeriği oluşturmak için kullanabileceğiniz birçok şablon vardır. Web siteniz, sosyal medyanız veya diğer herhangi bir içerik için videolar oluşturmak için Basitleştirilmiş'te tüm normal özellikleri buldum.

Basitleştirilmiş, kendi yazı tiplerini yüklemeye izin verir, ancak yazı tipi dosyasının TTF veya OTF formatında olması gerektiğini unutmayın.

angus

Angus Peterson

Basitleştirilmiş Yapay Zeka Müthiştir. A.I, yazmayı çocuk oyuncağı haline getirir ve herhangi bir içerik oluşturucunun arkadaşıdır.

Profesyonel kopya yazar ve zamandan tasarruf sağlar. İçerik ve çeşitli sürümler yerinde ve kesindir. Bunu seslendirme araçları ve bir video düzenleyici ile kullanıyorum. Rakip ürünler makalelerde, blog gönderilerinde vb. daha az içeriğe izin veriyor.

stephen

Stephen Kelly

Basitleştirilmiş güç dolu. Bana şirketimi tek bir yerde pazarlamak için ihtiyacım olan her şeyi verdi.

AI asistanını, grafik araçlarını ve video araçlarını seviyorum. İster video ister grafik görüntü olsun, pazar materyalini hızlı bir şekilde oluşturmak oldukça kolaydır.

ayush-pandey

David M.

Video özellikleri o kadar harika ki. Uygulama, tıpkı adı gibi kullanımı basit olduğu için işimizle entegre etmek çok kolaydı, basitleştirildi.