Ułatw nowoczesny marketing dzięki bezpłatnemu projektowi graficznemu

Tysiące szablonów

86 różnych rozmiarów obszaru roboczego

14 kształtów Clip Art

Miliony darmowej grafiki

Odkrywaj Simplified Za Darmo
Showing 0 results of 0 items.
highlight
Zresetuj wszystko
Tag

Formularz nie istnieje

Brak modeli spełniających kryteria wyszukiwania
Spróbuj użyć innych słów.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
bg-home-simplified

Często Zadawane Pytania

Czy mogę uzyskać dostęp do wszystkich funkcji wideo Simplified w ramach planu Free Forever?

Wszystkie nasze narzędzia i funkcje do edycji wideo są dostępne w abonamencie Free Forever. Jednak wyższe jakości eksportowe, dłuższe animacje/GIF-y/wideo i zdjęcia stockowe ze Storyblock Premium są dostępne tylko w naszych planach na poziomie Biznes Plan lub wyższym.

Jak zacząć korzystać z Edytora wideo?

Rozpoczęcie korzystania z edytora wideo Simplified jest bardzo łatwe. Możesz założyć darmowe konto na zawsze lub wybrać jeden z wielu naszych planów cenowych . Po zalogowaniu wybierz opcję „Utwórz filmy” i wybierz jeden z wielu formatów i szablonów wideo. Lub, jeśli chcesz utworzyć film od podstaw, po prostu wybierz opcję „Rozmiar niestandardowy”, zacznij projektować, korzystając z naszych zasobów multimedialnych lub prześlij własne!

Jak mogę tworzyć profesjonalnie wyglądające filmy, jeśli jestem początkującym?

Simplified został stworzony, aby dać wszystkim twórcom proste narzędzia do tworzenia niesamowitych rzeczy.Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy ekspertem w tworzeniu filmów, nasza platforma zapewnia dostęp do tysięcy szablonów i biblioteki zasobów multimedialnych, takich jak filmy bez tantiem, zdjęcia, grafiki, GIF-y, czcionki i nie tylko, które pomogą Ci rozpocząć tworzenie w dowolnym momencie i na dowolnym poziomie. Ponadto nasze intuicyjne funkcje edycji wideo dają twórcom możliwość łatwego przycinania, łączenia i przycinania filmów. Doświadczenie nie jest wymagane!

Czy mogę używać edytora wideo Simplified na moim urządzeniu mobilnym?

TAk. Możesz korzystać z Uproszczonego z telefonu lub tabletu za pośrednictwem naszej strony Uproszczonej.com . Nasza aplikacja mobilna powinna zostać uruchomiona lada dzień, więc bądź na bieżąco!

Jaka jest twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w którym nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawową funkcjonalność Uproszczonego i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub musisz go zmienić, vous pouvez rétrograder votre plan ou suspendre votre abonnement pour éviter de futurs frais. Pour en savoir plus sur notre politique de remboursement, cliquez ici.

Uprość swój plan marketingowy już dziś

Dołącz do ponad 500 000 założycieli, freelancerów i zespołów tworzących filmy promujące markę w serwisie Simplified.

Edytuj Wideo Za Pomocą Uproszczonego

Co nasz ponad milion użytkowników mówi o uproszczonym

ayush-pandey

Aman Patel

Jedna z najlepszych platform do wspólnego projektowania

Myślę, że jest tak wiele powodów, dla których lubię Uproszczony. Tutaj wymienię niektóre z nich:

*Profesjonalne szablony i bogate biblioteki

* Jest również wyposażony w edytor AI do kopiowania i długich treści

*W zestawie również z harmonogramem mediów społecznościowych

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik i projektant ścieżek

Uwielbiam korzystać z Uproszczonego! Używam go codziennie, to moja aplikacja do projektowania, kopiowania i marketingu! Super niesamowita aplikacja

ayush-pandey

Amanda Weston

Twórca treści AI

Kocham to! Prostota pisania i projektowania w jednej aplikacji 🎉 Sprawia, że ​​marketing w mediach społecznościowych jest dziecinnie prosty ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Unikalny wysoce skuteczny wszystko w jednej aplikacji!

Najbardziej podoba mi się to, że istnieje wiele funkcji i filmów instruktażowych dla każdego używanego elementu. Masz mnóstwo różnych sposobów, a nazwa mówi sama za siebie. SIMPLIFIED, ponieważ jest proste i ma wszystko w jednym oprogramowaniu, jakiego możesz potrzebować.

ayush-pandey

Damon Chen

Założyciel serwisu testimonial.to

Nie przedłużę subskrypcji Canva w przyszłym roku. Uproszczona będzie moja aplikacja do projektowania!

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified to przyjemna aplikacja

I mogę to potwierdzić od momentu zalogowania się. Uproszczona oferta ładnie Dashboard z bogatą zawartością, w tym linki do różnych przydatnych szablonów, i skonfigurowanie podstawowych rzeczy, których potrzebuję, aby tworzyć świetne treści. Kiedy zagłębiłem się w aplikację, to jest niesamowite przeżycia.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Dyrektor Marketingu @ RAEK

Magiczna zmiana rozmiaru wygląda niesamowicie. Zmiana rozmiaru na innych platformach projektowych nie jest intuicyjna i wymaga sporo przeróbek. Dobra robota i gratulacje z okazji premiery!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Najlepszy w historii!

Podoba mi się wszystkie jego funkcje, od tworzenia banera, tworzenia treści po generowanie odpowiednich i dokładnych hashtagów.

ayush-pandey

winner shoniran

Jak simplified uratowanie mojej małej firmy

Pisarz AI, zasoby marki, w których można dodać kolory marki. Uwielbiam szablony, są bardzo interaktywne i tak konfigurowalne, że uwielbiam to!

ayush-pandey

javier21

Świetny interfejs użytkownika i ułatwienie projektowania. Oszczędza czas.

Jestem użytkownikiem Photoshopa od ponad 10 lat, pierwszy raz wypróbowałem to narzędzie, natychmiast mnie podłącz, naprawdę łatwy w użyciu i możliwość tworzenia obrazów o różnych rozmiarach, to naprawdę ogromny plus. Interfejs narzędzia jest naprawdę interaktywny, możesz od razu zacząć.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Podobnie jak nazwa, oprogramowanie również jest bardzo PROSTE w użyciu

Proste aspekty dobrych paneli treści, w tym linki do wielu wartościowych szablonów do tworzenia świetnych treści. To było cudowne doświadczenie, kiedy przystąpiłem do programu.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified jest niesamowity!

Cóż, aby szybko podsumować, jeśli interesujesz się projektowaniem, reklamą w mediach społecznościowych, pisaniem blogów i wieloma innymi, ten program jest dla Ciebie. Jestem szczerze oszołomiony tym, co oferuje, zbyt wiele, by tu wymienić. Wspaniale.

ayush-pandey

SomoSurfing

Najlepsza inwestycja w historii!

Obrazy udostępniane w mediach społecznościowych są ważnym elementem budowania zaangażowania czytelników. Im lepsza jakość, im dłużej odwiedzający tam przebywa, tym większe prawdopodobieństwo, że sięgnie po wszelkiego rodzaju „wezwania do działania”, w tym zakup.