AI yazarının yaratıcı dehasıyla içerik yazarlarınızı pazarlamayı yükseltin!

Marka Sesinizi uyarlayın

Dinamik olarak işbirliği yapın

Zahmetsiz şablon tabanlı içerik

Kişisel merkezli mesajlaşma

Please wait...
Oops! Something went wrong while submitting the form.
AI yazarı

Yapay zeka yazarı ile yaratıcılığınızı artırın: Bir içerik yazarının rüya aracı!

AI yazarı, içerik yazarlarına kişiselleştirilmiş marka sesi, AI sohbeti ile sorunsuz işbirliği ve etkili personel merkezli mesajlaşma ile içerik oluşturmayı güçlendirir. AI yazarı ile izleyicileri büyüleyen ve sonuçları yönlendiren zorlayıcı içerik oluşturabilirsiniz. Yapay zeka yazarının yapay zeka ile çalışan mesajlaşma mükemmelliği ile iş iletişiminizde devrim yapın.

AI yazarından nasıl en iyi şekilde yararlanır:

1
Markanızı tanımlayın: AI yazarını markanızın sesini, kişiliğini ve tonu ile tutarlı içerik için özelleştirin.
2
Şablon tabanlı içeriği keşfedin: AI yazarının sosyal medya, e-postalar ve daha fazlası için geniş şablonlarını kişiselleştirin.
3
Gerçek zamanlı işbirliği: Yapay zeka ile yaratıcılık ve pazarlama stratejilerini geliştirin.
4
Ekip İşbirliği: AI yazarının kullanıcı dostu özellikleri ile ekip çalışmasını destekleyin.
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
İçerik yazarları için AI yazarı deneyin
İçerik yazarları

AI yazarından nasıl en iyi şekilde yararlanır:

AI Writer, her kişi için içerik oluşturma devrimini devrim yaratarak AI sohbeti ve geniş bir şablon kütüphanesi ile kişiselleştirilmiş içerik aracılığıyla gerçek zamanlı işbirliği sunar. Optimal katılım için stratejileri optimize etmek için AI güdümlü içgörülerin gücünü deneyimleyin. Tecrübeli bir profesyonel ister yeni bir girişim olsun, yapay zeka destekli yaratıcılığı kucaklayın ve içerik etkisini kişiler ve endüstriler üzerindeki devrim yaratın.

Basitleştirilmiş ile daha fazlasını yapın, daha fazlasını öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

yaygın sorular

AI yazarında ne tür içerik oluşturabilirim?

Herhangi bir şey oluşturmak için bu kopya AI aracını kullanabilirsiniz. Cümleler, sloganlar, ifadeler, paragraflar, kitaplar, blog, makaleler, şirket BIOS veya tüm uzun biçimli makaleler. Seçenekler sonsuz!

AI içerik yazarı kimin içindir?

Simplified AI içerik yazarı, yaratıcılar, pazarlamacılar, küçük işletmeler, ajanslar, pazarlama ekipleri ve yazılarını otomatikleştirmek ve pazarlamalarını ölçeklendirmek isteyen herkes içindir. AI içerik yazarı, kalabalıktan öne çıkan yüksek kaliteli içerik üretirken içerik üretmenize ve düzenlemenize yardımcı olur. Bu, özellikle zamanında kısa olduğunuzda veya tam zamanlı bir metin yazarını işe alacak kaynaklardan yoksun olduğunda yararlı olabilir.

Simplified AI sizin için ne yazabilir?

AI yazarımızla, saniyeler içinde hem uzun hem de kısa biçimli içerik oluşturmak için 50'den fazla şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Uzun biçimli yazar, sadece birkaç fikir girerek tüm blogları yazmanıza yardımcı olabilir. Kısa form yazarımız, marka ve ürün kopyasından, sosyal medya altyazılarından, YouTube başlıklarından, Google reklamlarından, SEO kopyasını ve çok daha fazlasını-neredeyse her şey için kopya oluşturmanıza izin verir. Simplified AI yazarı ile, içeriğinizin benzersiz ve orijinal olduğundan emin olmak için bir intihal kontrolü de yapabilirsiniz.

Jaka jest Twoja polityka zwrotów?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri bir Free Forever planı sunuyoruz. Geri ödeme yapmıyoruz. Planınızdan memnun değilseniz veya değiştirmeniz gerekiyorsa, gelecekteki ücretlerden kaçınmak için planınızı eski sürüme geçirebilir veya aboneliğinizi duraklatabilirsiniz .Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için.

Sizi haftada bir gün kurtaracak AI içerik yazarı

En İyi Yapay Zeka Yazarıyla Orijinal, İlgili Metin Yazarlığı Yazın

Şimdi ücretsiz başlayın

2 milyondan fazla kullanıcımız neler söylüyor Simplified Yapay Zeka Yazarı

ayush-pandey

Martin Ingram

Bunu kullanmanın ne kadar kolay olduğuna şaşırdım

Yapay zekanın kendimden çok fazla girdi olmadan okunabilir bir blog yazısı oluşturup oluşturamayacağını görmek için meraktan yazmayı denemek istiyordum. Akıcı ve iyi okunan 1000 kelimelik bir yazı oluşturmayı başardım ve AI kopyasında yalnızca birkaç ayarlama yapmam gerekti.

ayush-pandey

Dickens Honest

Basitleştirilmiş'in Yapay Zeka Yazma Asistanı dışında birçok araca sahip olduğunu öğrendiğimde şok oldum.

Şu ana kadar uzun form içerik oluşturucuyu kullandım ve çok memnunum. Bunu bir konu hakkında kişisel bakış açısı gerektiren bir şey yazmak için kullandım ve yapay zeka çok iyi performans gösterdi. Ürün açıklaması ve reklamlar gibi diğer özellikleri henüz göremiyorum.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

İçeriğin yeniden yazılması ve oluşturulmasına yönelik nihai çözümüm. Şimdiye kadarki en iyi AI yazarı

Yapay Zeka yazma aracının Basitleştirilmiş'in en iyi özelliği olduğunu söyleyebilirim. Blogum için belirli konular etrafında içerik oluşturmam gerektiğinde ideal aracımdır.

ayush-pandey

Charles Storm

Yapay zeka yazma çözümleri + tasarım = benzersiz ve kazanan bir kombinasyon

Basitleştirilmiş'in en sevdiğim yanı yapay zeka odaklı pazarlama çözümlerinin tek bir yerde birleşimidir. Örneğin pek çok rakip yapay zeka yazımı sunuyor ancak bu, hem kopyalamayı hem de tasarımı bir arada sunan gördüğüm ilk ve tek çözüm.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Mükemmel hepsi bir arada medya oluşturma yardımcısı

AI yazma özelliğini seviyorum. Canva ve InVideo gibi başka medya oluşturma yardımcılarım olmasına rağmen bu yazılımı satın almamın nedeni budur. Bu özelliği araştırıyorum ve denemeler yapıyorum; bu, fikir geliştirmeye ve bloglar ve podcast içeriği için yazmayı hızlandırmaya yardımcı olacak harika bir araçtır.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Şu ana kadar kullandığım en iyi Hepsi Bir Arada pazarlama aracı!

Son birkaç yıldır işimi ve müşterimin işlerini yönetmek için farklı araçlar kullanıyorum. Yapay zeka yazımı için farklı bir araç, grafik tasarımlar için farklı bir araç ve sosyal medya yönetimi için farklı bir araç. Basitleştirilmiş'in her şeyi tek bir araçta ve ücretsiz olarak basitleştirmesi, bunu çok daha havalı hale getiriyor!